Home Kategorie News Alerty RCB ostrzegają przed kolejną katastrofą! Musicie być przygotowani.
8.65K

Alerty RCB ostrzegają przed kolejną katastrofą! Musicie być przygotowani.

Alerty RCB ostrzegają przed kolejną katastrofą! Musicie być przygotowani.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa widocznie nie może zdecydować się, do czego tak naprawdę służą alerty RCB. Oto ciekawy przykład ich zastosowania, uśmiejecie się.

Debata o tym, czy systemy powiadamiania o zagrożeniu, z syrenami alarmowymi na czele, nie są w Polsce nadużywane trwa. Poziom absurdu osiągnięto teraz kiedy alerty RCB wykorzystano do…informowania ludzi o zmianie standardu nadawania kanału telewizyjnego. Cóż…no przecież to olbrzymie zagrożenie prawda? Ktoś mógłby nie być w stanie obejrzeć TVP.

– „25 kwietnia w pomorskim nastąpi zmiana standardu nadawania TV naziemnej. Sprawdź czy Twój telewizor działa w nowym systemie. Info: gov.pl/cyfrowaTV” – tak brzmi wiadomość z komunikatu RCB.

Taki komunikat trafia do mieszkańców kilku województw, a konkretniej zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Chodzi tutaj oczywiście o znaną już wam zmianę standardu nadawania TV. Tylko że czemu wysyłać taką informację w formie alerta RCB?

Można więc wysunąć wniosek, że doszło do wykorzystania alertów RCB w sposób, który jest dość zastanawiający. Jednakowóż, należy zadać sobie pytanie, czy jest to odosobniony przypadek? Chyba nie.

Tragedia w życiu Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? A dopiero co cieszył się ożenkiem.

Źródło: telepolis.pl

 

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz