Home Kategorie Ludzie Mocne słowa Zełenskiego: „Rosyjska armia uczyniła Wielkanoc czerwoną od krwi”

Mocne słowa Zełenskiego: „Rosyjska armia uczyniła Wielkanoc czerwoną od krwi”

Mocne słowa Zełenskiego: „Rosyjska armia uczyniła Wielkanoc czerwoną od krwi”

– „Świat prawosławny zobaczył, że dla rosyjskich agresorów Wielkanoc nic nie znaczy. Rosyjska armia uczyniła tegoroczną Wielkanoc w Ukrainie czerwoną od krwi” – powiedział Zełenski.

– „Proponowano Rosji wielkanocne zawieszenie broni. Ale świat prawosławny zobaczył, że dla rosyjskich agresorów Wielkanoc nic nie znaczy”  – dodał wyraźnie wściekły prezydent.

– „Dla nich to prostu czerwona data w kalendarzu, która wymaga specjalnych słów, specjalnego zachowania, ale nie tego, co nazywa się wiarą, i nie tego, co nazywa się chrześcijańską dobrocią. Rosyjska armia uczyniła tę Wielkanoc czerwoną nie tylko formalnie w kalendarzu, ale też czerwoną od krwi” – stwierdził Zełenski.

Zełenski podkreślił, że chrześcijanie nie zrobiliby czegoś takiego a ich wielkanocne życzenia dla mieszkańców Ukrainy, to grożenie atakiem powietrznym. No cóż.

„To po prostu świadome niszczenie życia w Ukrainie, niszczenie, które nie ustało nawet w największe święto prawosławne” – stwierdził Zełenski i ma racje. Nawet w święta, Rosjanie nie potrafili sobie odpuścić.

– „Wciąż robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wygnać okupantów i przywrócić pokój wszystkim naszym mieszkańcom” – dodał.

Tragedia w życiu Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? A dopiero co cieszył się ożenkiem.

Źródło: RMF24.pl

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
119,20 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz