Home Kategorie News Pilne! Atak na Polską granicę. Poszkodowani strażnicy graniczni.
13.82K

Pilne! Atak na Polską granicę. Poszkodowani strażnicy graniczni.

Pilne! Atak na Polską granicę. Poszkodowani strażnicy graniczni.

40-osobowa grupa próbowała w poniedziałek wedrzeć się do Polski z Białorusi. Doszło do ataku na Polską straż graniczną. Rzucano w nich kamieniami i kijami.

– „45 cudzoziemców próbowało w niedzielę dostać się nielegalnie do Polski przez polsko-białoruską granicę” – podała do informacji publicznej straż graniczna.

Straż Graniczna (SG) poinformowała na Twitterze, że wśród cudzoziemców, którzy starali się przekroczyć granicę byli między innymi obywatele Egiptu czy Jemenu.

– „Dziś na odcinku Placówki Straży Granicznej w Mielniku grupa 40 osób rzucała kamieniami, kijami w stronę patroli polskich – granicę z tej grupy nielegalnie przekroczyło ośmiu obywateli Syrii. Osoby zatrzymano”  – podała SG.

W rozporządzeniu które dotyczy stanu wyjątkowego, napisano wyraźnie o tym, że dalszy zakaz przebywania na wyznaczonym obszarze przy granicy jest uzasadniony, bo wciąż mają miejsce próby nielegalnego przekraczania granicy. Ponadto wskazano na to, że incydenty tego typu robią się coraz poważniejsze i ostrzejsze.

Rosyjskie miasto płonie! Słychać wybuchy. Zagrożony rosyjski rurociąg i cała Europa!

Źródło: interia.pl

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz