Home Kategorie Poruszające Policja poszukuje 2,5-letniego Huberta.

Policja poszukuje 2,5-letniego Huberta.

Policja poszukuje 2,5-letniego Huberta.

Strażacy i policjanci z psami tropiącymi i dronami poszukują 2,5-letniego Huberta z Golicy, kilkanaście kilometrów od Koszalina w woj. zachodniopomorskim.

Źródło: RMF24

Chłopiec był pod opieką rodziców, zniknął gdy ci spuścili go z oczu na pół godziny. Prawdopodobnie niedługo zostanie uruchomiona tak zwana opcja Child Alert. Miejmy nadzieje, że chłopiec się odnajdzie.

Policjanci, strażacy i WOPR-owcy przeszukują okolicę, gdzie mieszka dziecko, oraz pobliski las. Policja ustawiła posterunki na drogach z Koszalina i Białogardu a policja sprawdza, czy dziecko nie zostało przypadkiem uprowadzone.

Chłopczyk zaginął tuż przed południem. Wtedy rodzina widziała Huberta po raz ostatni, kiedy bawił się przed domem. Podobno rodzice stracili go z oczu na 30 minut.

Hubert jest drobny, ma jasne oczy i lekko trójkątną twarz. Ma jasne blond włosy, opadające grzywką na czoło. Ubrany był w pomarańczowe kalosze, ciemną bluzkę i szare spodnie. Jezeli komuś uda się go znaleźć lub ktoś posiada jakieś informacje w tej sprawie, to prosimy dzwonić na policję.

Pilne! Rosja została zaatakowana. Nawet 70 zabitych.

Źródło: onet.pl

Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
93,60 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Do 48% zniżki na: Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz