Home Kategorie Poruszające Zbiorowo zgwałcili 14-latkę w Buczy. Dziewczynka jest w ciąży.

Zbiorowo zgwałcili 14-latkę w Buczy. Dziewczynka jest w ciąży.

Zbiorowo zgwałcili 14-latkę w Buczy. Dziewczynka jest w ciąży.

W trakcie okupacji Buczy na Ukrainie 5 Rosjan zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. Nastolatka jest w ciąży. Tragiczną historię opowiedziała Aleksandra Kwitko, psycholog z infolinii ukraińskiego Rzecznika Praw Obywatelskich.

Kobieta opowiedziała mediom o bestialstwie, które spotkało jedną z jej podopiecznych. Mieszkająca w Buczy 14-latka została zgwałcona przez 5 Rosjan. Nastolatka zaszła w ciążę.

Oprócz tego po konsultacji z lekarzami, okazało się, że aborcja mogłaby sprawić, że w przyszłości dziewczynka nie będzie mogła mieć dzieci. Dlatego nastolatka zdecydowała się donosić ciążę.

Psycholog dyżurująca na infolinii ukraińskiego Rzecznika Praw Obywatelskich opowiedziała, że obecnie udziela wsparcia pięciu nastolatkom w wieku od 14 do 18 lat, które zaszły w ciążę w wyniku gwałtu przez rosyjskich żołnierzy.

– „Na obszarach odzyskanych przez Ukraińskie wojsko pojawia się coraz więcej dowodów na wykorzystywanie gwałtów jako broni wojennej ze strony rosyjskich żołnierzy” – napisała już na początku kwietnia Bethan McKernan, korespondentka wojenna „Guardiana”.

Brytyjska dziennikarka zwracała uwagę, że kobiety w całej Ukrainie doświadczają przemocy seksualnej na „niespotykaną wcześniej skalę”.

– „Gdy wojska rosyjskie wycofały się z miast i przedmieść wokół stolicy, aby ponownie skoncentrować wysiłki wojenne na wschodzie Ukrainy, kobiety i dziewczęta zgłosiły się, aby powiedzieć policji, mediom i organizacjom praw człowieka o okrucieństwach, jakich doznały z rąk rosyjskich żołnierzy. Gwałty zbiorowe, napady z użyciem broni palnej i gwałty popełniane na oczach dzieci są powszechne pośród zeznań zebranych przez śledczych” – pisała McKernan.

Putin rozważa użycie broni jądrowej. W grę wchodzi „szereg scenariuszy”.

Źródło: PAP

Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
149,00 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz