Home Kategorie News Putin grozi Zachodowi. „Podjęliśmy już decyzję. Armia nie będzie się zastanawiać”.
13.73K

Putin grozi Zachodowi. „Podjęliśmy już decyzję. Armia nie będzie się zastanawiać”.

Putin grozi Zachodowi. „Podjęliśmy już decyzję. Armia nie będzie się zastanawiać”.

Władimir Putin ostrzegł, że jeśli którykolwiek kraj „wmiesza się w przebieg wydarzeń” na Ukrainie, Rosja odpowie szybką reakcją militarną.

Agencja AFP cytuje wypowiedzi ze środowego wystąpienia Putina przed Radą Legislacyjną. Wiadomo, że słowa prezydenta Rosji odnoszą się głównie do państw zachodnich, które regularnie pomagają Ukrainie.

Putin stwierdził, że „jeśli ktoś z zewnątrz chce interweniować w bieżące wydarzenia i stwarza dla nas niedopuszczalne zagrożenia o charakterze strategicznym, powinien wiedzieć, że nasza odpowiedź będzie błyskawiczna” i że armia „nie będzie się zastanawiać nad użyciem najbardziej nowoczesnej broni”.

– „Mamy do tego wszystkie narzędzia, którymi nikt inny nie może się pochwalić. My nie będziemy się tym chwalić, ale w razie potrzeby skorzystamy z nich. I chcę, żeby wszyscy to wiedzieli. Podjęliśmy już wszystkie decyzje w tej kwestii” – zagroził dyktator.

Jak zaznacza AFP, Putin często zachwala rozwój nowoczesnego rosyjskiego arsenału, m.in. produkcję pocisków naddźwiękowych oraz nowy międzykontynentalny pocisk balistyczny Sarmat, który przetestowano pomyślnie na początku kwietnia.

Seria tajemniczych pożarów i wybuchów w Rosji. „Boska interwencja wobec grzeszników”.

Źródło: AFP

Fizjoterapia: konsultacja, terapia
Fizjoterapia: konsultacja, terapia
71,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Konsultacja fizjoterapeutyczna z terapią od 89 zł w gabinecie Fizjoterapia A. Pastwa w Bydgoszczy (do -51%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz