Home Kategorie Ludzie Alina Kabajewa ma ogłosić zwycięstwo Władimira Putina w wojnie z Ukrainą. Ujawniono datę.

Alina Kabajewa ma ogłosić zwycięstwo Władimira Putina w wojnie z Ukrainą. Ujawniono datę.

Alina Kabajewa ma ogłosić zwycięstwo Władimira Putina w wojnie z Ukrainą. Ujawniono datę.

Jak informuje „Bild” Alina Kabajewa ma ogłosić zwycięstwo Władimira Putina w wojnie z Ukrainą. Gazeta podała też możliwą datę. Kobieta jest domniemaną kochanką prezydenta Rosji.

– „Wstęga świętego Jerzego i symbol »Z« tworzą razem dewiacyjną propagandę. W ten sposób Kreml i była gimnastyczka utożsamiają zwycięstwo nad nazistowskimi Niemcami z inwazją na Ukrainę” – pisze „Bild”, przypominając niedawny występ Aliny Kabajewej.

Domniemana kochanka Putina była gościem honorowym na festiwalu sportowym swojego imienia, który odbył się w Moskwie 23-24 kwietnia.

– „Przez długi czas uważano ją za zaginioną, odizolowaną w szwajcarskich górach. Ale teraz kochanka Putina wróciła i znów bije w propagandowy bęben dla swojego kremlowskiego dyktatora” – pisze „Bild”.

Przez jakiś czas uważano, że Kabajewa ukrywa się razem z dziećmi w Szwajcarii. Pojawiła się nawet petycja do władz, aby wyrzucić ją z kraju.

Rosyjski „Cosmopolitan” zwrócił uwagę na szykowny wygląd Kabajewej i fakt, że zmieniła się jej twarz, prawdopodobnie wskutek operacji plastycznej. Portale na Zachodzie podkreślają z kolei, że na palcu miała obrączkę, która może sugerować, że wzięła ślub z dyktatorem, z którym podobno ma trójkę dzieci.

– „Ale najbardziej niesmaczny występ Aliny Kabajewej jest jeszcze przed nami – przynajmniej jeśli Putin będzie chciał go zrealizować” – czytamy na stronie „Bilda”.

Gazeta podaje, że Władimir Putin chce, aby ogłosiła ona zwycięstwo nad Ukrainą podczas zbliżających się obchodów 9 maja. Czyli rocznicy zwycięstwa nad nazistowskimi Niemcami.

Putin grozi Zachodowi. „Podjęliśmy już decyzję. Armia nie będzie się zastanawiać”.

Źródło: Bild

Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
29,99 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji: ozonowanie (29,99 zł) lub przegląd z nabiciem czynnika chłodzącego (od 79,99 zł) w Pel-Cars

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz