Home Kategorie News Pilne! Premier został zatrzymany. Oskarża się go o handel narkotykami.
13.19K

Pilne! Premier został zatrzymany. Oskarża się go o handel narkotykami.

Pilne! Premier został zatrzymany. Oskarża się go o handel narkotykami.

Premier Brytyjskich Wysp Dziewiczych Andrew Fahie został aresztowany w Miami pod zarzutem spisku w celu importu kokainy do Stanów Zjednoczonych  oraz prania pieniędzy.

– „Zdaję sobie sprawę, że będzie to szokująca wiadomość dla ludzi na tym terytorium. W tym czasie wzywałbym do spokoju” – tłumaczył gubernator Wysp Dziewiczych John Rankin.

Razem z Fahie do aresztu trafili Oleanvine Maynard, dyrektor zarządzająca władz portowych terytorium zamorskiego, a także jego syn. Cała sprawa toczyła się od roku 2021.

Jak pisze dziennik „Guardian”, służby śledcze z Florydy udowodniły, że Fahie był zamieszany w spisek, który dotyczył zarówno prania brudnych pieniędzy, jak i również przewożenia kokainy.

Według dziennika premier Brytyjskich Wysp Dziewiczych wpadł w wyniku prowokacji, przeprowadzonej przez amerykańskich agentów, którzy z kolei udawali gangsterów jednego z meksykańskich gangów. Prowokacja się udała.

– „Premier Brytyjskich Wysp Dziewiczych, Andrew Fahie, został aresztowany w Stanach Zjednoczonych pod zarzutami związanymi z handlem narkotykami i praniem brudnych pieniędzy. Jestem zbulwersowana tymi zarzutami”  – stwierdziła brytyjska minister spraw zagranicznych Liz Truss.

Pilne! Rosja została zaatakowana. Nawet 70 zabitych.

Źródło: RMF24.pl

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
199,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz