Home Kategorie Ludzie Oświadczenie The Times: Nie żyje „Duch Kijowa” bohater Ukrainy.

Oświadczenie The Times: Nie żyje „Duch Kijowa” bohater Ukrainy.

Oświadczenie The Times: Nie żyje „Duch Kijowa” bohater Ukrainy.

Dziennik z Wielkiej Brytanii poinformował o śmierci „Ducha Kijowa”. Zginął w walce. Ponadto dziennik The Times potwierdził również tożsamośc Ukraińskiego bohatera.

Brytyjski dziennik „The Times” informuje o śmierci „Ducha Kijowa”. Pilot miał zginąć w połowie marca podczas bitwy powietrznej. Miał na swoim koncie mieć 40 zestrzeleń rosyjskich maszyn.

Duch Kijowa to 29-letni major Stepan Tarabalka, który miał polec podczas starcia z „przeważającymi” siłami wroga. The Times powołuje się na informacje z Ukraińskich źródeł.

Ukraiński pilot miał żonę i ośmioletniego synka. Tarabalka miał zostać odznaczony pośmiertnie najwyższym ukraińskim odznaczeniem za odwagę to jest Orderem Złotej Gwiazdy. Jego hełm oraz google zostaną wystawione na sprzedaż na aukcji w Londynie. Na ten moment jednak nie mamy więcej szczegółów.

„Duch Kijowa” uzyskał olbrzymia sławę po tym, jak ukraiński rząd opublikował w mediach społecznościowych specjalne nagrania, których pilot był bohaterem.  Wiele o nim mówiono. Dlatego też jego śmierć to duży cios.

Pilne! Rosja została zaatakowana. Nawet 70 zabitych.

Źródło: wprost.pl

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
119,20 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz