Home Kategorie Poruszające 25 lat więzienia za zabójstwo Ukrainki ze szczególnym okrucieństwem.

25 lat więzienia za zabójstwo Ukrainki ze szczególnym okrucieństwem.

25 lat więzienia za zabójstwo Ukrainki ze szczególnym okrucieństwem.

Sąd Okręgowy w Lublinie skazał 46-letniego Iona B. za zabójstwo Ukrainki ze szczególnym okrucieństwem na 25 lat więzienia oraz na zapłatę 20 000 PLN zadośćuczynienia dla matki ofiary.

Sąd uznał obywatela Mołdawii winnym zarzucanego mu czynu. Do zabójstwa 26-letniej Mai V. doszło 14 lipca 2020 r. w Puławach. Jak wykazało śledztwo, ofiara była wielokrotnie dźgnięta nożem przez napastnika.

– „Wszystkie obrażenia spowodowały ostatecznie śmierć pokrzywdzonej” – wskazał sędzia

– „Uzasadniając wyrok sędzia Piotr Łaguna powiedział, że stan faktyczny w sprawie nie budził wątpliwości. Sam oskarżony nie kwestionował faktu, iż znajdował się w czasie i w miejscu na miejscu zdarzenia ” – dodała.

Maja V. była koordynatorem firmy, która zatrudniała obcokrajowców, wśród których był B. Jak twierdził kobieta miała go oszukać i pozbawić zarobków. Twierdził też że to ona groziła mu śmiercią i pierwsza sięgnęła po nóż.

Podczas procesu szybko jednak ujawniono, że Maja V. nie zajmowała się wypłatą pieniędzy. Ponadto sędzia wskazał, że oskarżony otrzymał wszystkie należne pieniądze od firmy.

Oskarżyciel wnosił o karę dożywotniego pozbawienia wolności, jednak zdaniem sędziego Łaguny w tym wypadku oskarżony, jednak sąd stwierdził, że mężczyzna nie był na tyle zdemoralizowany, żeby móc skazać go na dożywocie.

Pilne! Rosja została zaatakowana. Nawet 70 zabitych.

Źródło: RMF24.pl

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
55,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz