Home Kategorie Film Nie żyje znana aktorka. Miała zaledwie 48 lat.

Nie żyje znana aktorka. Miała zaledwie 48 lat.

Nie żyje znana aktorka. Miała zaledwie 48 lat.

Nie żyje Jossara Jinaro amerykańska aktorka, producentka i aktywistka Screen Actors Guild brazylijskiego pochodzenia. Kobieta od dłuższego czasu chorowała. Miała 48 lat.

27 kwietnia 2022 zmarła Jossara Jinaro. Była aktorką, producentką i członkinią stowarzyszenia Screen Actors Guild. Zmarła w wieku 48 lat.

Jak podaje Deadline, o śmierci aktorki poinformował jej mąż – Matt Bogado, za pośrednictwem Facebooka.

– „Z wielkim smutkiem ogłaszam odejście mojej żony, Jossary Jinaro w dniu 27 kwietnia 2022 roku. Jossara dzielnie walczyła z rakiem i wróciła do domu, by być otoczona rodziną. Jossara była niesamowitą żoną, matką, artystką i przyjaciółką. Miała najpiękniejszą, życzliwą duszę i nie akceptowała pasywnej postawy. Nawet w ostatnich chwilach wciąż walczyła. Odpoczywa teraz w pokoju i zostanie zapamiętana na zawsze. Ja, Liam i Emrys będziemy za nią bardzo tęsknić, chociaż wiemy, że jest w naszych sercach i prowadzi nas na każdym kroku. Publiczne nabożeństwo żałobne odbędzie się w Bay Area. Więcej szczegółów wkrótce.”

Mąż aktorki wyznał, że ta zmagała się ze złośliwym nowotworem. Nie zdradził jednak szczegółów. Jinaro zostawiła męża i dwójkę dzieci.

Jossara Jinaro urodziła się 25 maja 1973 roku w brazylijskim Rio de Janeiro. Dorastała jednak w Kolumbii po adopcji przez dyplomatę. Kiedy przybrany ojciec został wzięty do niewoli przez partyzantów, wraz z rodziną przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Opuściła dom w wieku 16 lat i zamieszkała w Chicago. Szybko znalazła swojego pierwszego agenta i zaczęła występować jako aktorka teatralna.

Na małym ekranie zadebiutowała w 1998 roku w serialu „Reyes y Rey”. Pierwszym filmem z udziałem Jinaro była produkcja „Na własną rękę” z 2002 roku. W dorobku aktorki znalazły się takie produkcje, jak „Życie przede wszystkim”, „Na własną rękę”, „Potyczki Amy”, „Rodzina, ach rodzina”, „Bękarty diabła”, „Bez śladu”, „Ostry dyżur”, „World Trade Center”, „Passions”, „Havoc”, „Żar młodości”, „Podkomisarz Brenda Johnson”, „Latający chłopcy”, „Gliniarze z Southland”, „East Los High”, „Królestwo zwierząt”, „I Am The (…)”. Ostatnią rolą aktorki była postać Mariny del Rey we wciąż powstającym filmie „10 Tricks”. Wystąpiła w około 50 produkcjach. Udzielała się również jako aktorka głosowa.

Po tych słowach Ławrowa ludzie osłupieli. „Trudno było znieść ten bełkot”.

Do 43% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Queen Instytut Piękna Natalia Maga
Do 43% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Queen Instytut Piękna Natalia Maga
69,99 zł
100,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 43% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Queen Instytut Piękna Natalia Maga

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz