Home Kategorie News Sensacyjne doniesienia o chorobie Putina. „Straci kontrolę nad armią”. Szykowany jest zastępca.
9.62K

Sensacyjne doniesienia o chorobie Putina. „Straci kontrolę nad armią”. Szykowany jest zastępca.

Sensacyjne doniesienia o chorobie Putina. „Straci kontrolę nad armią”. Szykowany jest zastępca.

Władimir Putin straci kontrolę nad działaniami swojej armii na Ukrainie. Według Daily Mail, przywódca Rosji, który choruje na nowotwór, w najbliższych dniach ma przejść operację. Informator przekazał, kto przejmie nadzór nad armią.

Putin w tym roku skończy 70 lat. Ma chorować na raka żołądka. Daily Mail informuje, że przywódca ma przejść operację. Nie wiadomo, jak długo będzie trwać rekonwalescencja, w związku z czym dyktator „straci kontrolę nad działaniami rosyjskich sił na Ukrainie”.

Zabieg planowany był na koniec kwietnia, jednak Putin przełożył go z powodu trwającej inwazji. Według informatora gazety, operacja ma odbyć się po 9 maja obchodzonym w Rosji jako Dzień Zwycięstwa.

W związku z operacją przywódca rosyjski zmuszony będzie przekazać przywództwo nad armią. Według źródła Daily Mail, rosyjskim wojskami pokieruje sekretarz Rady Bezpieczeństwa i były szef FSB Mikołaj Patruszew. Jest on postrzegany jako kluczowy architekt dotychczasowej strategii wojennej i jako człowiek, który przekonał Putina, że w Kijowie „roi się od neonazistów”.

Takie posunięcie byłoby zaskakujące – donosi tabloid – ponieważ zgodnie z konstytucją władza powinna przejść w ręce premiera Michaiła Miszustina. Anonimowy informator miał także przekazać brytyjskiemu portalowi, że w razie gwałtownego pogorszenia się stanu zdrowia Putina „faktyczne zarządzanie krajem zostanie tymczasowo przeniesione na Patruszewa”.

Według źródła, na które powołuje się Daily Mail, rosyjski prezydent cierpi także na chorobę Parkinsona.

– „Od ponad miesiąca lekarze prowadzący nie są w stanie przekonać Putina do zmiany leków tłumiących objawy choroby Parkinsona, ponieważ stare nie dają już pożądanego efektu, a prezydent po prostu boi się eksperymentować z nowymi” – czytamy.

Ekspert mowy ciała Maurycy Seweryn ocenił, że dyktator z Kremla jest leczony na jedną z trzech chorób.

– „Wystarczy spojrzeć na jego twarz spuchniętą od brania sterydów po chorobie onkologicznej, przeszczepie lub chorobie nerek” – tłumaczył.

Kolejny pożar amunicji w Rosji. Nie żyją co najmniej trzy osoby [WIDEO]

Źródło: Daily Mail

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
129,00 zł
180,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz