Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć na drodze. Pijany kierowca BMW przejechał 18-latka.

Tragiczna śmierć na drodze. Pijany kierowca BMW przejechał 18-latka.

Tragiczna śmierć na drodze. Pijany kierowca BMW przejechał 18-latka.

Śledczy badają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło we Frycowej pod Nowym Sączem. W nocy z niedzieli na poniedziałek zginął tam 18-letni motocyklista.

Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń przekazał, że do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Frycowa na drodze gminnej.

Na motocyklistę, który przewrócił się na jezdni, najechał kierowca BMW. W wyniku zderzenia 18-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu nie odniósł żadnych obrażeń. Był jednak nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał ponad 1,5 promila.

Policja ustalała na miejscu okoliczności tragedii. Oględziny prowadzili prokurator, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego.

– „Kierujący motocyklem crossowym marki Husqvarna zjechał na lewe pobocze i uderzył w skarpę. Po uderzeniu upadł na jezdnię. Następnie, jak wynika ze wstępnych ustaleń, 22-latek kierujący bmw najechał na leżącego motocyklistę” – relacjonował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

22-letni kierowca samochodu został zatrzymany. Okoliczności tragedii będą wyjaśniane w toku śledztwa Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.

Tragedia podczas majówki. Matka znalazła nieprzytomnego 28-latka w łazience.

Źródło: PAP

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
19,80 zł
33,80 zł
90 dni
do końca oferty!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz