Home Kategorie News Rosjanie szykują prowokację z bronią biologiczną? „Ćwiczą profilaktykę cholery”.
2.03K

Rosjanie szykują prowokację z bronią biologiczną? „Ćwiczą profilaktykę cholery”.

Rosjanie szykują prowokację z bronią biologiczną? „Ćwiczą profilaktykę cholery”.

Ukraiński wywiad wojskowy twierdzi, że Rosjanie przygotowują się do epidemii cholery w regionach graniczących z Ukrainą. Dodano, że Rosja może planować prowokację i oskarżyć Kijów o użycie broni biologicznej.

Ukraiński wywiad informuje, że rosyjska główna lekarka sanitarna Anna Popowa podpisała rozporządzenie w sprawie „dodatkowych przedsięwzięć w ramach profilaktyki cholery”.

– „Szczególną uwagę zwraca się w nim na regiony przy granicy z Ukrainą – obwody briański, kurski, biełgorodzki, woroneski, rostowski, Kraj Krasnodarski i okupowany Krym” – powiadamia wywiad wojskowy w Telegramie.

Wśród opisanych zaleceń jest m.in. przygotowanie laboratoriów do testów na cholerę, wzmocnienie kontroli w obiektach handlowych i miejscach dużego skupienia ludności oraz rozpowszechnienie informacji o profilaktyce tej choroby. Do 1 czerwca placówki medyczne mają być przygotowane do działań w ramach przeciwdziałania epidemii.

– „Prawdopodobnie pod koniec maja lub na początku czerwca władze Rosji mogą posunąć się do prowokacji w regionach graniczących z Ukrainą. Odpowiedzialnością za to tradycyjnie będą próbować obarczyć Ukrainę, obwiniając ją o «zastosowanie broni biologicznej»” – podano w komunikacie.

Rosjanie zaatakowali Odessę. Są zabici i ranni. Wśród celów również cerkiew.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz