Home Kategorie Życie Irlandia wściekła. Powód? Groźby Putina.
4.09K

Irlandia wściekła. Powód? Groźby Putina.

Irlandia wściekła. Powód? Groźby Putina.

Dublin potępia rosyjską telewizję za symulację ataku nuklearnego, który miałby zniszczyć zarówno Irlandię jak i Wielką Brytanie i szczerze mówiąc, trudno im się dziwić.

Dmitrij Kisielow, prokremlowski prezenter państwowej telewizji Rossija 1 pokazał symulacje pocisku rakietowego, który miałby zniszczyć zarówno Wielką Brytanię jak i Irlandię.

– „Rosja może „pogrążyć Wielką Brytanię w morskich głębinach” za pomocą bezzałogowego pojazdu podwodnego o nazwie „Posejdon”” – tłumaczył.

– „Eksplozja tej termojądrowego drona u wybrzeży Wielkiej Brytanii spowoduje gigantyczną falę tsunami o wysokości do 500 metrów. Sama taka fala niesie ze sobą również ekstremalne dawki promieniowania. Po przejściu nad Wyspami Brytyjskimi zamieni to, co z nich może pozostać, w radioaktywną pustynię” – groził.

Program nie był docelowo skierowany do Irlandii, jednak materiał sugerował, że Dublin również zmieni się w nuklearną pustynię.

Neale Richmond, polityk z rządzącej partii Fine Gael, wezwał do wydalenia ambasadora Rosji w Irlandii, Jurija Fiłatowa. Mówiono też o tym, że przyszedł czas, aby uświadomić Rosjan, że na takie zagrania, Europa sobie nie pozwoli.

Sensacyjne doniesienia o chorobie Putina. „Straci kontrolę nad armią”. Szykowany jest zastępca.

Źródło: wp.pl

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz