Home Kategorie Życie Chiny posłuchały ostrzeżeń w sprawie Rosji. To koniec wsparcia.
8.18K

Chiny posłuchały ostrzeżeń w sprawie Rosji. To koniec wsparcia.

Chiny posłuchały ostrzeżeń w sprawie Rosji.  To koniec wsparcia.

Jest pierwszy pozytywny sygnał w napiętych stosunkach amerykańsko-chińskich. Chiny nie chcą wspierać Rosji w ich wojnie na Ukrainie i to się nie zmieni.

– „Nie widzieliśmy, by Chiny bezpośrednio wspierały militarnie wojnę Rosji z Ukrainą lub angażowały się w systematyczne wysiłki, by pomóc Rosji uniknąć naszych sankcji” – przekazał urzędnik administracji Bidena.

Chiny unikają zawierania nowych kontraktów między państwowymi rafineriami ropy naftowej a Rosją, pomimo wysokich rabatów. W ten sposób dają jasno do zrozumienia, że nie zamierzają psuć swojej dyplomacji z zachodem przez wyczyny Rosji. Trudno im się dziwić.

Należy jednak podkreślić, że Chiny nie potępiły działań Rosji na Ukrainie i skrytykowały szerokie sankcje nałożone przez Zachód na Moskwę. Mimo to jednak, że nie pomagają im w żaden sposób w tej wojnie, jest niewątpliwie warte odnotowania.

– „Gdyby Chińczycy zdecydowali się na wsparcie Rosji, to obywatele tego państwa prawdopodobnie poczują konsekwencje tej decyzji” – tak przekazało jeszcze w marcu USA. Wygląda na to, że Chiny posłuchały tych ostrzeżeń.

Sensacyjne doniesienia o chorobie Putina. „Straci kontrolę nad armią”. Szykowany jest zastępca.

Źródło:

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz