Home Kategorie Ludzie Beata Kozidrak jednak nie musi pracować. Kara za jazdę po pijanemu ją ominie.

Beata Kozidrak jednak nie musi pracować. Kara za jazdę po pijanemu ją ominie.

Beata Kozidrak jednak nie musi pracować. Kara za jazdę po pijanemu ją ominie.

Piosenkarka Beata Kozidrak usłyszała w środę w sądzie rejonowym w Warszawie wyrok za jazdę po alkoholu. Wyrok nie jest prawomocny, ale prokuratura już planuje odwołanie.

Beata Kozidrak właśnie dzisiaj w sądzie w Warszawie usłyszała wyrok za jazdę po alkoholu. 1 września 2021 roku około godziny 19.40 Beata Kozidrak została zatrzymana za kierownicą BMW, przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z ulicą Batorego na warszawskim Mokotowie. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym przez artystkę powietrzu. Beata Kozidrak w środę została ukarana 200 stawkami dziennymi w wysokości 250 zł każda oraz pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ma też zapłacić 20 tys. zł świadczenia na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

– „W ocenie prokuratury orzeczona przez sąd rejonowy dla Mokotowa kara jest rażąco łagodna, a jako taka nie spełni stawianych jej celów” – przekazał rzecznik prokuratury.

O tym, że kierująca bmw może być nietrzeźwa poinformowali policję inni kierowcy. Para świadków, podróżujących w tym samym kierunku co wokalistka zespołu Bajm prowadziła pojazd w sposób chaotyczny i niebezpieczny. Badanie wykazało, że artystka miała 2 promile alkoholu we krwi.

Na koniec października zeszłego roku, Beata Kozidrak została w trybie nakazowym skazana w tej sprawie przez Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów. Sąd uznał wówczas piosenkarkę za winną prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu i skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie, wpłatę 10 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej oraz orzekł wobec niej zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na pięć lat.

Ta kara byłaby o wiele lepsza niż to co otrzymała dzisiaj Beata Kozidrak. Jak sprawa się rozwinie? Nie wiemy.

Pilne! Wchodzi w życie olbrzymia zmiana. To ważne dla właścicieli mieszkań i najemców.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz