Home Kategorie Poruszające Polak skazany na dożywocie. Zamordował dwuletniego synka.

Polak skazany na dożywocie. Zamordował dwuletniego synka.

Polak skazany na dożywocie. Zamordował dwuletniego synka.

41-letni Polak Łukasz Cz. został skazany przez sąd w Edynburgu na karę dożywotniego więzienia za zamordowanie swojego dwuletniego synka. O warunkowe zwolnienie może ubiegać się po 23 latach.

Jak ustalono podczas procesu, morderstwo miało być akt zemsty na matce dziecka, z którą Łukasz Cz. rozstał się kilka miesięcy wcześniej. Łukasz Cz. był wściekły, że jego partnerka Patrycja Sz. była już w nowym związku.

Do morderstwa doszło w listopadzie 2020 roku. Chłopiec przebywał tamtej nocy w domu Łukasza Cz., który zaczął wysyłać SMS-y do matki dziecka, pytając ją o jej nowego partnera i ich życie intymne. Ponieważ Patrycja Sz. nie odpowiadała na te pytania, Łukasz Cz. dokonał bestialskiej zbrodni. Strzelił trzy razy z pistoletu gazowego w głowę dziecka, a gdy to się obudziło dźgnął je kilkakrotnie metalowym szpikulcem i udusił poduszką.

Sprawca podczas procesu starał się przekonywać, że był on w bardzo złym stanie psychicznym, jednak sąd nie dał wiary jego tłumaczeniom. Stwierdzono, że morderstwo było bestialskim aktem zemsty i zazdrości.

Pilne! Wchodzi w życie olbrzymia zmiana. To ważne dla właścicieli mieszkań i najemców.

Źródło: RMF24.pl

 

 

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz