Home Kategorie Poruszające Siedlce. Ustalono kto zamordował księdza. Grozi mu dożywocie.

Siedlce. Ustalono kto zamordował księdza. Grozi mu dożywocie.

Siedlce. Ustalono kto zamordował księdza. Grozi mu dożywocie.

Rafał J. usłyszał zarzut zabójstwa siedleckiego kapłana. Mężczyzna został w środę doprowadzony do siedziby prokuratury z aresztu śledczego. Przebywał tam z  powodu zarzutu zabójstwa 49-latki.

Do zabójstwa doszło 11 listopada 2021 roku około godz. 19.30. Ksiądz, posługujący w jednej z parafii na terenie Siedlec został dotkliwie pobity i w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł.

Siedlecka prokuratura dodała również, że, między innymi z uwagi na podobieństwo modus operandi, wnikliwej analizie poddano okoliczności zabójstwa popełnionego 18-go stycznia 2022 r. – a więc po zabójstwie księdza – w pobliskim Sokołowie Podlaskim. Ofiarą była 49-letnia kobieta. Zginęła ona w wyniku 10 ciosów młotkiem.

– „Zebrane dowody, między innymi ekspertyzy kryminalistyczne, dostarczyły wystarczających podstaw do przyjęcia, że zabójcą księdza i kobiety jest ta sama osoba. Ustalenia te możliwe były dzięki wielomiesięcznej, żmudnej pracy procesowej i analitycznej prokuratury i policji”  – podejrzanemu grozi dożywocie.

Pilne! Wchodzi w życie olbrzymia zmiana. To ważne dla właścicieli mieszkań i najemców.

Źródło: Polsatnews.pl

 

eKurs: Asystent(ka) w przedszkolu
eKurs: Asystent(ka) w przedszkolu
69,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Asystent(ka) – pomoc nauczyciela przedszkola za 69 zł z Kursyzdalne.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz