Home Kategorie Życie Uchodźcy zaczęli dostawać mandaty.
7.86K

Uchodźcy zaczęli dostawać mandaty.

Uchodźcy zaczęli dostawać mandaty.

Od 1 maja uchodźcy z Ukrainy nie mogą już za darmo jeździć autobusami, tramwajami czy trolejbusami po Trójmieście. Niestety nie wszyscy o tym wiedzą, przez co dostają mandaty.

– „Od kilku dni Ukraińcy dostają masowo mandaty, bo wielu z nich nie wie o tej zmianie. Przydałyby się informacje na ten temat w pojazdach i gablotach przystankowych” – napisał do portalu trojmiasto.pl czytelnik, pan Stanisław.

Trudno się dziwić, że mieszkańcy Ukrainy masowo korzystali z opcji podróży za darmo. Dzięki temu mogli łatwo i tanio załatwić wiele istotnych spraw, takich jak na przykład wizyta w urzędzie.

Ta pomoc była potrzebna w pierwszych tygodniach po szoku związanym z wybuchem wojny. Jednak ta pomoc już się skończyła i nie jest to w sumie niczym złym.  Ukraińcy otrzymali potrzebny czas na aklimatyzację co sam notuje w regionie w którym mieszkam, gdzie spora część z nich, podjęła zatrudnienie.

Sęk w tym, że informacja o końcu darmowych przejazdów do wielu z nich zwyczajnie nie dotarła. Dlatego też apelujemy, podobnie jak redaktorzy portalu trojmiasto.pl aby dostarczyć owe informacje uchodźcom.

Pilne! Wchodzi w życie olbrzymia zmiana. To ważne dla właścicieli mieszkań i najemców.

Źródło: trojmiasto.pl

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz