Home Wideo TVN miażdży TVP. Tak pogrążyli „Wiadomości” i „Sprawę dla reportera” [WIDEO]

TVN miażdży TVP. Tak pogrążyli „Wiadomości” i „Sprawę dla reportera” [WIDEO]

TVN miażdży TVP. Tak pogrążyli „Wiadomości” i „Sprawę dla reportera” [WIDEO]

TVN w niecałe 5 minut zmiażdżył TVP. W „Faktach” pokazano urywki materiałów m.in. z „Wiadomości”.

TVN nie pierwszy raz pokazało fragmenty materiałów z TVP. Zrobiono to już m.in. w lutym, tuż po proteście mediów.

– „Dla każdego szanującego się dziennikarza i obywatela to jest fatalna wiadomość. Kolejny raz Polska spadła w rankingu wolności prasy. Jesteśmy na 66. miejscu – najniższym w historii” – tak Grzegorz Kajdanowicz zaczął czwartkowe wydanie „Faktów”.

Dziennikarz dodał, że za granicą nie bez powodu widać, że „władza w Polsce uczyniła z państwowych mediów tubę propagandową”. Przekazał również, że „atakuje niezależne media prywatne, a za pieniądze państwowej spółki przejęła lokalne gazety w całej Polsce”. Po tych słowach został wyemitowany reportaż Jakuba Sobieniowskiego.

Widzowie mogli usłyszeć, że prezentowane materiały są tylko „niewielką próbką przekazu rządowej telewizji w czasie inwazji na Ukrainę i tuż przed nią”. Na planszy można było zobaczyć kadry „Wiadomości” z szokującymi paskami oraz materiały TVP i TVP Info.

Następnie pokazano fragment „Sprawy dla reportera” z udziałem posłanki PiS. Był to reportaż na temat Ukrainki, która wyszła za Polaka i zdaniem bohatera za pomocą czarów chciała zmienić go w Ukraińca.

Następnie pokazano materiały, w których uderza się w opozycję, Trzaskowskiego czy Donalda Tuska. Widzowie TVN usłyszeli też krytykę Unii Europejskiej i opinię, że za wojną na Ukrainie stoją Niemcy.

Na sam koniec pokazano dość kontrowersyjny materiał TVP z Donaldem Tuskiem w roli głównej. Widać na nim zwłoki osób zamordowanych przez rosyjskich żołnierzy, a w tle puszczono wypowiedzi polityka PO o chęci robienia interesów z agresorem. Powiązano to z katastrofą Smoleńską i nie zabrakło przebitek z Donaldem Tuskiem witającym się z Władimirem Putinem.

Edyta Górniak popłakała się po tym, co zobaczyła w lesie. „Nie mam słów”.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz