Home Kategorie Ludzie Burza wokół wyroku dla Beaty Kozidrak. Jej przedstawiciel wydał oświadczenie.

Burza wokół wyroku dla Beaty Kozidrak. Jej przedstawiciel wydał oświadczenie.

Burza wokół wyroku dla Beaty Kozidrak. Jej przedstawiciel wydał oświadczenie.

Beata Kozidrak usłyszała wyrok w sprawie prowadzenia auta po pijaku. Gwiazda ma rozważać odwołanie. W sieci pojawiła się wypowiedź jej przedstawiciela. Prokuratura z kolei ma uważać, że kara jest zbyt łagodna.

Kozidrak 1 września 2021 roku została zatrzymana. Mając 2 promile w wydychanym powietrzu prowadziła samochód. Mimo iż przeprosiła za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, musiała zmierzyć się z falą krytyki, a sprawa wylądowała w sądzie. 4 maja 2022 artystka usłyszała wyrok.

Beata Kozidrak została ukarana 200 stawkami dziennymi w wysokości 250 zł każda i 5-letnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ma też zapłacić 20 tys. zł świadczenia na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Przedstawiciel prokuratury nie ukrywał, że jego zdaniem kara jest niewspółmierna do winy.

– „W ocenie prokuratury orzeczona przez Sąd Rejonowy dla Mokotowa kara jest rażąco łagodna, a jako taka nie spełni stawianych jej celów” – poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Tymczasem „Super Express”, powołując się na wypowiedź mecenasa reprezentującego Kozidrak, poinformował, że gwiazda ma rozważać odwołanie się od wyroku.

Wyrok, jaki usłyszała Beata Kozidrak, miał być bardziej surowy, niż domagała się tego artystka. „Super Express” opublikował wypowiedź mec. Macieja Żbikowskiego, który reprezentuje gwiazdę.

– „Przemyślimy to. Zastanowimy się nad tym, dlatego że jak państwo doskonale sobie zdajecie sprawę, to była historia, która pani Beacie naprawdę niezwykle utrudniła życie, i nie dlatego, że dobrze się z tym czuła, wręcz przeciwnie – fatalnie” – poinformował.

Mecenas podkreślił, że 62-latka wielokrotnie przepraszała za swoje zachowanie i chciała, by proces jak najszybciej się zakończył.

– „Przepraszała wszędzie, gdzie tylko mogła. I cóż jeszcze mogła zrobić? Poddać się karze, bo chcieliśmy ten proces jak najszybciej skończyć, tak żeby wymiar sprawiedliwości zatriumfował, ale w tym dobrym tego słowa znaczeniu, tzn. odpowiednia kara, odpowiedni rodzaj tej kary, w stosunku do przewinienia, jakie miało miejsce” – czytamy.

Edyta Górniak popłakała się po tym, co zobaczyła w lesie. „Nie mam słów”.

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
30,40 zł
75,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz