Home Kategorie Niesamowite „To wywoła panikę w Polsce”. Jasnowidz Jackowski miał wizję na czerwiec.

„To wywoła panikę w Polsce”. Jasnowidz Jackowski miał wizję na czerwiec.

„To wywoła panikę w Polsce”. Jasnowidz Jackowski miał wizję na czerwiec.

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Opisał w niej, co wydarzy się w drugiej połowie roku i czerwcu. Niestety, nie ma dobrych wieści dla Polaków. Czuje też, że coś niepokojącego może stać się z kluczowym politykiem.

Jasnowidz Jackowski na początku swojej transmisji przekazał, że w tym roku bardzo zagrożona jest nasza ekonomia. Czuje poważny krach na świecie, który może pogrążyć nie tylko Polskę, ale i Europę. Inflacja może wzrosnąć do rekordowych wartości.

Jackowski mówi, że do połowy czerwca „będzie to jakoś jeszcze funkcjonowało”, ale już w drugiej połowie miesiąca „zaczną się poważne zgrzyty ekonomiczne”. W lipcu może dojść do ogromnej paniki. Następnie jasnowidz przeszedł do niepokojącej wizji.

– „Pan Kaczyński mi się kojarzy w drugiej połowie roku. Dzisiaj w ciągu dnia, jak się skupiałem, to skojarzył mi się pan Kaczyński. Nie chcę użyć dalszych słów, bo jestem osobą delikatną. […] Skojarzyła się taka scena, że idzie, gdzieś odchodzi. Sam idzie. Ma marynarkę i tyłem go widzę, jak odchodzi. Nie insynuuję nic innego. Przecież pan Kaczyński może odejść z partii, którą prowadzi. Ale ludzie też odchodzą w inny sposób. Nie wiem” – powiedział jasnowidz Jackowski.

– „Nagle mocno pogorszy się gospodarka w naszym kraju, po pierwszej połowie czerwca. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę na rynkach, wśród ludzi. Rząd będzie próbował stworzyć taki filar pomocy wielu ludziom – coś się takiego wydarzy, że gospodarka zacznie się posuwać na dół ale bardzo mocno – czyli można powiedzieć, że to, co jest w tej chwili to jest jeszcze niewiele do tego co się wydarzy w drugiej połowie roku” – wieszczy Krzysztof Jackowski.

– „Jedyne to, co może nas niepokoić to będzie mowa o zagrożeniu na nasz kraj od strony południowo-wschodniej, tak jak kiedyś rysowałem na mapie. Coraz bardziej jestem przekonany, że nic tam się fizycznie nie wydarzy, ale wydarzy się narracyjnie. Będzie się mówiło o zagrożeniu prawdopodobnie w południowo-wschodniej części kraju. Powiedziałem, że Polska jest podzielona na takie trzy strefy – południowo-wschodnia część jest najbardziej czerwona, od centralnej polski tak gdzieś w rejon za Poznań w taki łuk to jest żółta, a zielona to jest południowo-zachodnia i zachodnia Polska – tu będzie najspokojniej. W tej chwili psychologicznie możemy tak to oceniać” – analizuje jasnowidz.

Mówi również, że nastanie moment, w którym ludzie dowiedzą się o realnym zagrożeniu. Jego zdaniem będzie to „słowne zagrożenie, fizycznie nic się nie stanie”. Być może chodzi o to, aby wywołać pewną reakcję.

– „Skojarzyło mi się… Taki błysk, mistrzostwa świata Katar 2022. To mi wleciało kompletnie nieoczekiwanie, skojarzyło mi się zdanie: 'Mistrzostwa świata w Katarze nie odbędą się’” – przewiduje Jackowski i zastrzega się, że akurat w tym przypadku może się mylić.

Jackowski poruszył też temat wojny na Ukrainie. Skojarzyło mu się „rozbrojenie wojska”, o którym będzie głośno. Być może ktoś odda broń i się podda. Ma też wrażenie, że niektóre państwa albo nawet i cały świat mogą stać się neutralne w stosunku do tego konfliktu.

Według niego Chiny i Rosja „zagrają na głód”, czyli na pogłębianie się kryzysów. Może to dotknąć również USA. Rosjanie przestaną również aż tak mocno odgrażać się innym państwom. Zdaniem jasnowidza jest to spowodowane tym, że chcą wpłynąć na różnicę interesów Unii Europejskiej. Niektóre gałęzie gospodarki mogą zacząć stawać się dosłownie niewydolne. Przewiduje też kryzys w branży samochodowej. Skojarzyły mu się opustoszałe salony samochodowe.

Jak długo ma potrwać kryzys? Kiedy się zaczął, Jackowski mówił, że potrwa 3,5 roku. Minęły już 2 lata, więc przed nami jeszcze 1,5 roku. Jackowski zauważył, że kojarzą mu się „czarne karty płatnicze, na które będziemy jakieś punkty zbierać, tak, jakby państwa zrezygnują/zamrożą swoje waluty”. Ma być to tłumaczone tym, że pieniądze muszą być cały czas w obiegu.

Edyta Górniak popłakała się po tym, co zobaczyła w lesie. „Nie mam słów”.

Pakiet zabiegów wyszczuplających
Pakiet zabiegów wyszczuplających
100,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet zabiegów na wybranych urządzeniach modelujących sylwetkę od 100 zł w FitDanceFun Beauty w Bydgoszcz

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz