Home Kategorie Niesamowite Kobieta „zmartwychwstała” na własnym pogrzebie. Żałobnicy nagle usłyszeli pukanie w trumnie.

Kobieta „zmartwychwstała” na własnym pogrzebie. Żałobnicy nagle usłyszeli pukanie w trumnie.

Kobieta „zmartwychwstała” na własnym pogrzebie. Żałobnicy nagle usłyszeli pukanie w trumnie.

Kobieta uznana za zmarłą obudziła się w trumnie na własnym pogrzebie. Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w mieście Lambayque w Peru.

Rosa Isabel Cespedes Callaca „zmarła” na skutek odniesionych obrażeń w wypadku samochodowym, w którym zginął też jej szwagier. W trakcie pogrzebu doszło do niespodziewanego obrotu spraw.

Według doniesień mediów w trakcie ceremonii żałobnicy trzy razy usłyszeli pukanie, a dźwięk dochodził z wnętrza trumny. Po jej otwarciu okazało się, że kobieta żyje.

– „Otworzyła oczy i pociła się. Dotarłem do mojego biura i zadzwoniłem na policję” – przekazał administrator cmentarza, cytowany przez portal otempo.com.br.

W internecie pojawiły się nagrania, na których widać, jak żałobnicy wynoszą otwartą trumnę. Rosa Isabel Cespedes Callaca trafiła do tego samego szpitala, w którym była leczona. Niestety, ostatecznie obrażenia okazały się na tyle poważne, że kobieta zmarła kilka godzin później.

Rodzina kobiety chce się teraz dowiedzieć, czy Rosa była w śpiączce, gdy po raz pierwszy uznano ją za zmarłą i czy udałoby się ją uratować bez wcześniejszej pomyłki. Sprawę zbada regionalny urząd ds. zdrowia.

„To wywoła panikę w Polsce”. Jasnowidz Jackowski miał wizję na czerwiec.

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz