Home Kategorie Poruszające 20-latka spieszyła się na maturę. Na egzamin nie dotarła…

20-latka spieszyła się na maturę. Na egzamin nie dotarła…

20-latka spieszyła się na maturę. Na egzamin nie dotarła…

20-letnia maturzystka z Lubelszczyzny spieszyła się na egzamin maturalny. Przez pośpiech doprowadziła do niebezpiecznego wypadku. Jej brawura może ją słono kosztować.

5 maja odbywały się egzaminy maturalne z matematyki. Spieszyła się na nie 20-latka z gminy Kłoczew niedaleko Ryk. Kierująca peugeotem tak bardzo nie chciała się spóźnić, że postanowiła poszarżować. Doprowadziła do wypadku.

Było już po godzinie 8, kiedy na drodze powiatowej w miejscowości Rososz (pow. rycki) zderzyły się trzy auta.

– „Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 20-letnia mieszkanka gminy Kłoczew kierując samochodem marki Peugeot w miejscowości Rososz na prostym odcinku drogi podjęła manewr wyprzedzania dwóch pojazdów. Widząc nadjeżdżający z przeciwnego kierunku ruchu pojazd, zjechała na prawy pas ruchu, gdzie uderzyła w tył wyprzedzanego busa” – przekazała st. asp. Agnieszka Marchlak z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Maturzystka straciła panowanie nad autem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka citroenem. Jedno z aut wylądowało w rowie.

W wypadku ranna została 56-letnia pasażerka citroena. Poszkodowana trafiła do szpitala. Pasażerowie busa ani 20-latka nie ucierpieli w zderzeniu.

Policja bada okoliczności wypadku. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Za brawurową jazdę 20-latce grożą spore konsekwencje.

– „Z uwagi na realne stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i spowodowanie wypadku drogowego kierującej peugeotem zatrzymano prawo jazdy” – poinformowała st. asp. Agnieszka Marchlak. Maturzystka straciła prawo jazdy, które posiadała zaledwie od ponad roku.

Dźgał 12-letnią Zosię nożem. Nowe informacje w sprawie ataku na dziecko pod szkołą.

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
95,99 zł
119,99 zł
Oferta zakończona!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz