Home Wideo Rosja w ogniu. Kolejne regiony trawione przez pożary.

Rosja w ogniu. Kolejne regiony trawione przez pożary.

Rosja w ogniu. Kolejne regiony trawione przez pożary.

W kolejnych regionach Rosji wybuchają pożary pochłaniające coraz więcej ofiar. Co najmniej 2 osoby poniosły śmierć w obwodzie omskim. W regionie krasnojarskim ogłoszono stan wyjątkowy.

W ostatnich tygodniach wzrasta liczba pożarów w różnych częściach Rosji. W obwodzie omskim na Syberii wprowadzono w piątek stan wyjątkowy. W tym samym regionie w sobotę odnaleziono dwa ciała ofiar żywiołu.

Rosyjskie Ministerstwo ds. Nadzwyczajnych podało, że w kraju krasnojarskim do tej pory zginęło 5 osób, w tym 2 dzieci. W tym samym regionie w sobotę ogłoszono stan wyjątkowy. Dla mieszkańców, którzy stracili domy lub musieli się ewakuować, przygotowano lokale zastępcze – podały władze.

Pożary lasów kolejne tego rodzaju incydenty w Rosji w ciągu kilku ostatnich tygodni. Wcześniej doszło do serii wybuchów i pożarów w obiektach ministerstwa obrony, a także w składach ropy naftowej. W piątek rano informowano natomiast o pożarze na rynku we Władykaukazie w Osetii Północnej. Przyczyna wszystkich tych zdarzeń nie została jak dotąd ustalona.

Wprowadzono stan wyjątkowy przy granicy. „Niepokojące doniesienia”.

Lifting bez skalpela
Lifting bez skalpela
179,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Lifting bez skalpela: fotoodmładzanie i termolifting Infraterm E-Light od 179,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz