Home Kategorie Ludzie Była miss popełniła samobójstwo. Tak brzmiała jej ostatnia wiadomość przed śmiercią.

Była miss popełniła samobójstwo. Tak brzmiała jej ostatnia wiadomość przed śmiercią.

Była miss popełniła samobójstwo. Tak brzmiała jej ostatnia wiadomość przed śmiercią.

Cheslie Kryst, Amerykanka, która w 2019 roku zdobyła tytuł miss USA, kilka miesięcy temu odebrała sobie życie. Kobieta skoczyła z 29. piętra budynku w Nowym Jorku.

Cheslie Kryst w 2019 roku została wybraną najpiękniejszą kobietą USA. Niestety, kilka miesięcy temu 31-latka popełniła samobójstwo. Niedawno jej mama pojawiła się w programie „Red Table Talk”, gdzie zdradziła jaką wiadomość dostała od swojej córki przed śmiercią. Godzinę po tym, jak jej córka skoczyła, April przeczytała:

– „Kocham cię, mamo, jesteś moją najlepszą przyjaciółką i osobą, dla której żyłam od lat. Chciałabym móc zostać z tobą, ale nie mogę już dłużej znosić przygniatającego ciężaru uporczywego smutku, beznadziei i samotności” – napisała.

Od 10 lat Cheslie cierpiała na depresję. Z kolei w przeszłości kilka razy próbowała się zabić. Swojej ukochanej mamie tłumaczyła, że wszystko ją przytłacza, codziennie płacze i ciężko jest się jej odnaleźć w otaczającej rzeczywistości.

– „Płaczę prawie codziennie, jakbym była w żałobie. Przez lata życzyłam sobie śmierci. I wiem, że chciałbyś wiedzieć i chciałbyś pomóc, ale ja nie chciałam z nikim dzielić się tym ciężarem. Kocham cię bardziej niż jakąkolwiek osobę, którą kiedykolwiek znałem. Nie zrobiłaś nic złego, wszystko robiłaś dobrze” – mówiła swojej mamie 30-letnia Miss.

W programie „Red Table Talk” mama Cheslie powiedziała też, że córka w wiadomości zamieściła ostatnie życzenie, jednak nie zdradziła jego treści.

Informacja o śmierci Cheslie pojawiła się w telewizji CNN kilka miesięcy temu.

– „Zdruzgotani i z wielkim smutkiem przeżywamy odejście naszej ukochanej Cheslie (…) Cheslie ucieleśniała miłość i służyła innym, zarówno poprzez swoją pracę jako prawniczka walcząca o sprawiedliwość społeczną, jako Miss USA oraz jako gospodyni telewizyjnego programu „Extra” – powiedziała rodzina zmarłej w CNN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cheslie Kryst, JD, MBA (@chesliekryst)

15-latka z przestrzelonymi nogami uratowała 4 osoby. Uciekła autem [WIDEO]

Bilet indywidualny wraz z atrakcją i dyplomem tropiciela Baby Jagi
Bilet indywidualny wraz z atrakcją i dyplomem tropiciela Baby Jagi
21,99 zł
28,00 zł
65 dni
do końca oferty!
Bilet indywidualny wraz z atrakcją i dyplomem tropiciela Baby Jagi w Chatce Baby Jagi (do -21%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz