Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz przewidział śmierć Putina. Ma złe wieści dla Polaków. „Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony”.

Jasnowidz przewidział śmierć Putina. Ma złe wieści dla Polaków. „Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony”.

Jasnowidz przewidział śmierć Putina. Ma złe wieści dla Polaków. „Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony”.

Jasnowidz Wojciech Glanc regularnie dzieli się w sieci swoimi wizjami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Kolejne tygodnie mają być dla Polaków bardzo trudne. Jasnowidz twierdzi, że będziemy musieli zmierzyć się z poważnymi problemami.

Wojciech Glanc pracuje obecnie jako jasnowidz. Popularnością dorównuje nawet Krzysztofowi Jackowskiemu. Glanc jest profesjonalnym konsultantem tarota i hipnotyzerem. Swoimi wizjami regularnie dzieli się m.in. na swoim kanale w serwisie YouTube.

W swoich ostatnich wizjach Glanc regularnie porusza temat wojny na Ukrainie. Jasnowidz obawia się m.in. tego, że w najbliższych dniach, około 9 – 10 maja Rosja zaatakuje Mołdawię.

– „Jak myślę o Mołdawii, wracają obrazy z Bośni i Hercegowiny, gdzie wydarzyły się straszne rzeczy, tak jakby demon znów się budził, wracał do życia. To potwór wojny, który zniszczył wiele istnień ludzkich. Niestety, Mołdawia będzie następną ofiarą, jestem o tym przekonany. Źle to wyczuwam, widzę Mołdawię we krwi, tak jak Ukrainę, która zostanie wydojona, wysuszona i zniszczona. Ten kraj moim zdaniem będzie już nieużytkiem” – snuje swoją wizję Glanc.

Jasnowidz podzielił się też swoją wizją dotyczącą Władimira Putina. Sądzi, że dni rosyjskiego przywódcy są już policzone.

– „Czasowo jest to bardzo blisko. Mam wizję usypiania Putina. Obraz, jakby koło niego stało dwóch, trzech ludzi i jeden do drugiego mówił, że „trzeba go uśpić”, tak jak usypia się psa. Nie umiem odpowiedzieć, kiedy to nastąpi. Uważam, że Putin zostanie otruty moskiewskimi metodami. Nie będzie to jednak żadne wybawienie” – powiedział Glanc.

Jasnowidz nie ma niestety dobrych wieści dla Polaków. Chociaż jego zdaniem nasz kraj nie będzie dotknięty działaniami wojennymi, będziemy musieli mierzyć się z innymi poważnymi problemami.

– „Uważam, że wojna będzie trwała bardzo długo. Za każdym razem, kiedy pomyślę, co tam się dzieje, mam wrażenie, takie odczucie, że to będzie jak w Wietnamie, gdzie wojna trwała dwadzieścia lat. Polska będzie cierpieć, Polacy doświadczą strasznej utraty wartości złotówki. To będzie bardzo realne” – powiedział Wojciech Glanc.

Dodał, że w najbliższych tygodniach Polacy znacząco odczują podwyżki cen.

– „Będzie to namacalne. Teraz jeszcze jesteśmy na takim pograniczu, jakby do ludzi to nie docierało, ale w czerwcu drożyzna uderzy po kieszeniach” – przewiduje.

Coraz większa drożyzna to jednak nie wszystko. Glanc twierdzi, że w najbliższych tygodniach nasz kraj będzie mierzyć się również z innymi problemami. Przewiduje znaczne utrudnienia w ruchu lądowym i powietrznym.

– „To dopiero nadchodzi, zacznie się w połowie maja. W czerwcu i lipcu będzie tych problemów dużo więcej. Zapoczątkuje je fala prowokacji. Dojdzie do celowego zastraszania, fałszywych alarmów bombowych na lotniskach i dworcach. Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony” – mówi Glanc.

– „W każdym kraju jest cała masa służb proputinowskich, które będą działać w tym kierunku i eskalować napięcie. Wrócimy do punktu wyjścia, do ostrożności znanej z pandemii. Pojawi się ryzyko zamachów, zestrzelenia samolotu. Będzie bardzo nerwowo” – dodaje.

Jasnowidz przewiduje także, że w Polsce dojdzie do pewnego rodzaju prowokacji, która będzie miała na celu wywołanie jeszcze większej paniki.

– „Mam wrażenie, że coś przeleci, coś w rodzaju rakiety. Pojawił mi się obraz, że zostanie ona zestrzelona do wody. Będzie to próba wywołania jeszcze większego konfliktu” – powiedział Wojciech Glanc.

Nadchodzi koniec władzy Putina? „Ta decyzja może wywołać rewolucję w Rosji”.

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz