Home Kategorie Film Ogromna strata. Nie żyje popularny aktor. Miał 67 lat.

Ogromna strata. Nie żyje popularny aktor. Miał 67 lat.

Ogromna strata. Nie żyje popularny aktor. Miał 67 lat.

Nie żyje Mike Hagerty, Gwiazdor serialu „Przyjaciele” miał 67 lat. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych jego przyjaciółka z planu. Przyczyna śmierci nie została podana.

Informację o śmierci Hagerty’ego przekazała 6 maja aktorka Bridget Everett. Dzień wcześniej smutne wieści ogłosiła rodzina aktora. Mike Hagerty pozostawił żonę i siostrę.

– „Z wielkim smutkiem rodzina Michaela G. Hagerty ogłosiła wczoraj jego śmierć w Los Angeles. Aktor charakterystyczny, miłość do rodzinnego Chicago i rodziny były kamieniami węgielnymi jego życia. Mike, oddany mąż, pozostawił żonę Mary Kathryn, siostrę Mary Ann Hagerty, jej żonę Kathleen O’Rourke i córkę Meg. Będzie go bardzo brakowało” – pisze na swoim Instagramie Bridget Everett.

W kolejnym wpisie aktorka, która grała z Hagerty’m w serialu HBO „Ktoś, gdzieś”, w poruszający sposób pożegnała swojego kolegę z planu.

– „Pokochałam Mike’a od chwili, gdy go poznałam. Był taki wyjątkowy. Ciepły, zabawny, dla każdego przyjacielski. Jesteśmy zdruzgotani, że odszedł. Mike był uwielbiany przez całą obsadę i ekipę „Ktoś, gdzieś”. Kierujemy nasze myśli w stronę jego żony i rodziny” – pisze aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bridget Everett (@bridgeteverett)

Największą popularność aktorowi przyniosła rola w serialu „Przyjaciele”, gdzie wcielił się w postać pana Treegera, dozorcę budynku, w którym mieszkali główni bohaterowie.

Mike Hagerty zagrał także m.in. w „Milionach Brewstera”, „Poślubiłem morderczynię” czy „Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy”. Ostatni serial z jego udziałem to produkcja HBO „Ktoś, gdzieś”, w której zagrał u boku Bridget Everett.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bridget Everett (@bridgeteverett)

Jasnowidz przewidział śmierć Putina. Ma złe wieści dla Polaków. „Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony”.

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
Oferta zakończona!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz