Home Kategorie Poruszające Przerażający wypadek w drodze na komunię. Auto zmiażdżone jak puszka.

Przerażający wypadek w drodze na komunię. Auto zmiażdżone jak puszka.

Do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 94 pod Strzelcami Opolskimi. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Ranni zostali mężczyzna i troje dzieci. Rodzina jechała na uroczystość I komunii świętej do krewnych.

Do dramatu doszło 7 maja przed godziną 7:00. Jak przekazały służby, osobowe volvo na prostym odcinku drogi nagle zjechało na przeciwległy pas ruchu i rozbiło się na przydrożnym drzewie.

– „To wyglądało tak, jakby kierowca zasłabł lub zasnął za kierownicą” – cytuje relację jednego ze świadków lokalny portal Nto.pl.

Zdjęcia z miejsca wypadku są przerażające. Samochód wskutek uderzenia został całkowicie zmiażdżony. Volvo podróżowały cztery osoby – ojciec i troje dzieci w wieku 6, 11 i 16 lat. Najciężej ranny został kierowca. Mężczyzna został zakleszczony w aucie. Niezbędne okazało się użycie sprzętu hydraulicznego. Śmigłowcem LPR przetransportowano go do szpitala. Dzieci zostały zabrane karetkami na badania.

Jak podaje Nto.pl, rodzina podróżowała z okolic Lublina do Opola, gdzie mieli uczestniczyć w uroczystości I komunii świętej.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn tego strasznego wypadku.

15-latka z przestrzelonymi nogami uratowała 4 osoby. Uciekła autem [WIDEO]

Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja
Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja
19,19 zł
35,00 zł
Oferta zakończona!
Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja (do -53%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz