Home Kategorie Poruszające Brutalny gwałt na 13-latce. Policjant zamiast pomóc, zrobił to samo.

Brutalny gwałt na 13-latce. Policjant zamiast pomóc, zrobił to samo.

Brutalny gwałt na 13-latce. Policjant zamiast pomóc, zrobił to samo.

Brutalny gwałt zbiorowy na 13-latce w Indiach. Dziewczynka poprosiła o pomoc policjanta. Kiedy opowiedziała mu o swojej krzywdzie, została zgwałcona ponownie.

Brutalny gwałt zbiorowy na 13-letniej dziewczynce w Indiach. Nastolatka została zaatakowana przez 4 mężczyzn. Kiedy poszła zgłosić sytuację służbom, policjant również ją zgwałcił.

Sytuacja wywołała ogromne poruszenie w całym kraju. Przemoc seksualna w Indiach to jeden z największych problemów dotykających kobiety. Są one tam gwałcone średnio co 18 minut.

Zgwałcona 13-latka jest przedstawicielką Dalitów, czyli najniższej kasty społecznej w Indiach. Jej oprawca również zajmuje w tamtejszej hierarchii to samo miejsce. Teraz mężczyzna trafił do aresztu. Nie przyznaje się do zarzucanych czynów i żąda niezależnego śledztwa.

Do brutalnego gwałtu miało dojść w kwietniu. Czterech mężczyzn porwało 13-latkę ze stanu Uttar Pradesh. Dziewczyna została wywieziona do sąsiedniego regionu, gdzie dokonano zbrodni. Oprawcy przetrzymywali ją w zamknięciu 4 dni. Zostali aresztowani.

29 innych funkcjonariuszy obecnych na posterunku policji w czasie napaści zostało zawieszonych w obowiązkach. Wiadomość o incydencie wywołała oburzenie w indyjskich mediach społecznościowych.

– „Jeśli komisariaty policji nie są bezpieczne dla kobiet, to gdzie pójdą złożyć skargę?” – napisała na Twitterze Priyanka Gandhi Vadra, polityczka opozycyjnej partii.

Wróżbita Maciej przewiduje, co stanie się na Ukrainie. Padła konkretna data.

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz