Home Kategorie Film Polski aktor walczy o życie. „Wykonano trepanację czaszki”.

Polski aktor walczy o życie. „Wykonano trepanację czaszki”.

Polski aktor walczy o życie. „Wykonano trepanację czaszki”.

Zygmunt Józefczak, aktor Starego Teatru w Krakowie, znany również z ról w „Botoksie” czy z filmów o Janie Pawle II, uległ poważnemu wypadkowi. Teraz jego córka prosi o wpłaty na zbiórkę, która ma pokryć koszty rehabilitacji.

Zygmunt Józefczak ma 75 lat. Cały czas pozostawał aktywny zawodowo. Niestety, miał poważny wypadek. Jak dowiadujemy się z opisu zbiórki, ponad miesiąc temu spadł z metalowych schodów i „uderzył głową o każdy możliwy stopień”. Trafił do szpitala.

U aktora doszło do wieloogniskowego urazu czaszkowo-mózgowego. Zygmunt Józefczak natychmiast trafił na oddział neurochirurgiczny w Krakowie.

– „Tam wykonano od razu trepanację czaszki w celu odbarczenia krwiaków” – czytamy na stronie zbiórki.

Po tak poważnej operacji konieczna jest rehabilitacja. Jak podaje „Pomponik”, stan aktora jest ciężki. Córka Zygmunta Józefczaka bardzo chce pomóc tacie, jednak koszty rehabilitacji znacznie przekraczają jej możliwości. Mowa o kwocie aż 30 tys. zł miesięcznie.

– „Proces leczenia został już zakończony i w obecnej chwili potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Patrząc w jego oczy, widzę iskierki nadziei, że to, co chciałabym mu zapewnić, ma sens. Jednak koszty rehabilitacji, około 30 tysięcy na miesiąc, przekraczają moje możliwości finansowe”podano na stronie siepomaga.pl.

– „W związku z tym zwracam się o pomoc i wsparcie w finansowaniu wysoko specjalistycznej rehabilitacji, bez której stan mojego taty nie ma żadnych szans na jakąkolwiek poprawę. Bardzo proszę o wpłaty płynące prosto z Państwa gorących i dobrych serc. Córka Zygmunta, Agnieszka” – czytamy.

Brutalny gwałt na 13-latce. Policjant zamiast pomóc, zrobił to samo.

 

Tajski Rytuał
Tajski Rytuał
79,99 zł
140,00 zł
Oferta zakończona!
Rytuał za 99,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz