Home Kategorie Poruszające Niewiarygodny cynizm Władimira Putina. Oto jakimi słowami zwrócił się do Ukraińców.

Niewiarygodny cynizm Władimira Putina. Oto jakimi słowami zwrócił się do Ukraińców.

Niewiarygodny cynizm Władimira Putina. Oto jakimi słowami zwrócił się do Ukraińców.

W dniu zakończenia II wojny światowej Władimir Putin postanowił złożyć „życzenia” weteranom wojennym i obywatelom Ukrainy.

– „Szczerze życzę ukraińskim weteranom Wielkiej Wojny Ojczyźnianej męstwa psychicznego, dobrego zdrowia i długowieczności, a wszystkim mieszkańcom Ukrainy – spokojnej i sprawiedliwej przyszłości” – miał powiedzieć do Ukraińców Władimir Putin.

Słowa te zostały opublikowane na oficjalnej stronie Kremla na Telegramie, a cytuje je rosyjska propagandowa agencja RIA Novosti.

Putin miał podkreślić, że „77 lat temu faszyzm aspirujący do zniewolenia Europy, który przyniósł ból i cierpienie dziesiątkom milionów ludzi, został zmiażdżony dzięki odwadze i bohaterstwu żołnierzy i partyzantów oraz niezłomności robotników na froncie”.

Nadmienił też, kierując te słowa do Ukraińców, że „zemsta na ideologicznych spadkobiercach pokonanych” jest niedopuszczalna.

– „W przekazie skierowanym do weteranów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i obywateli Ukrainy prezydent Rosji podkreślił niedopuszczalność zemsty na ideowych spadkobiercach tych, którzy zostali pokonani w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej” – napisała służba prasowa Kremla.

– „Niezliczone ofiary w imię wspólnego Zwycięstwa stały się gwarancją naszego życia i wolności. Wspomnienia o tym nie można zapomnieć” – zakończył Putin.

Rosyjski żołnierz mówi żonie, jak zabili kobietę. „Nasi walnęli ją przy dzieciach”.

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz