Home Kategorie Poruszające Policja w Berlinie wyrywała wczoraj ludziom z rąk flagi Ukrainy – bo zakazane. Haniebna postawa [WIDEO]

Policja w Berlinie wyrywała wczoraj ludziom z rąk flagi Ukrainy – bo zakazane. Haniebna postawa [WIDEO]

Policja w Berlinie wyrywała wczoraj ludziom z rąk flagi Ukrainy – bo zakazane. Haniebna postawa [WIDEO]

Policja w Berlinie wyrywa ludziom flagi Ukrainy z rąk. Tymczasem prorosyjscy demonstrujący bez przeszkód mogli wymachiwać flagami Związku Sowieckiego. No cóż.

– „Policja w Berlinie wyrywała dziś ludziom z rąk flagi Ukrainy – bo zakazane. Tymczasem prorosyjscy demonstrujący bez przeszkód mogli wymachiwać flagami Związku Sowieckiego” – tak brzmiał wpis na Twitterze do którego zamieszczono film.

Nie chcą burd, w miejscach gdzie jest dużo ludzi. Masz zakaz wszelakich rosyjskich i sowiecki, jak i ukraińskich, całych Z, swastyk, CCCP, etc w wybranych miejscach. Zwyczajnie nie chcą, by nagle się ktoś po mordach tłukł, w tłumie ludzi. Może i coś w tym jest. Problem polega na tym, że stawianie na jednym poziomie ofiar jakimi są Ukraińcy oraz Rosjan, jest w tej sytuacji delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Dlatego też sprawa ta odbiła się szerokim echem na całym świecie i trudno się dziwić.

Pilne! Rząd powiedział dość. Zmusi właścicieli mieszkań i lokali do ich wynajęcia.

Źródło: Twitter

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
399,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny głowy za 399 zł i więcej opcji w gabinetach TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 21 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz