Home Kategorie Poruszające Smutna śmierć 16-latki. Ciało znalazła matka. Obok leżało puste opakowanie popularnego kosmetyku i kuchenna ścierka

Smutna śmierć 16-latki. Ciało znalazła matka. Obok leżało puste opakowanie popularnego kosmetyku i kuchenna ścierka

Smutna śmierć 16-latki. Ciało znalazła matka. Obok leżało puste opakowanie popularnego kosmetyku i kuchenna ścierka

Matka 16-latki postanowiła opowiedzieć o tragedii, która spotkała jej rodzinę. Dlaczego? W ten sposób chce uchronić inne dzieci przed śmiercią.

Ta tragedia miała miejsce w lutym 2022 roku w Broken Hill, w stanie New South Wales w Australii. 16-letnia Brooke Ryan była radosną dziewczyną oraz członkinią szanowanego klubu sportowego jakim był North Football Club.

W Dzień Matki, który w Australii jest obchodzony 8 maja, Anne Ryan postanowiła opowiedzieć, w jaki sposób zmarła jej ukochana Brooke. Jak mówiła zrozpaczona matka w rozmowie z „Sydney Morning Herald”  wierzy w to, że jej historia pomoże innym rodzicom i ochroni ich dzieci przed tragedią.

– „Budzę się, myślę o niej, idę spać i myślę o niej… Każdy dzień jest koszmarem” – mówiła matka.

3 lutego gdy mama weszła do pokoju córki, ta leżała nieprzytomna na podłodze. Już nie żyła. Obok znajdowała się ścierka kuchenna oraz pusta puszka po dezodorancie.  Jak wskazywały wstępne ustalenia, Brooke zmarła na skutek zawału wywołanego aerozolem.

Dziewczyna narkotyzowała się dezodorantem. Jest to tzw. chroming. Problem polega na tym, że wiele dzieci stosuje tą metodę żeby się odurzać. Nie zdają sobie jednak sprawy, że gaz można przedawkować i umrzeć. Tak było w tym przypadku.

Pilne! Rząd powiedział dość. Zmusi właścicieli mieszkań i lokali do ich wynajęcia.

Źródło: Fakt.pl

 

 

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz