Home Kategorie Poruszające Żyła podejrzewany o zabójstwo dziennikarza. Wystawiono list gończy.

Żyła podejrzewany o zabójstwo dziennikarza. Wystawiono list gończy.

Żyła podejrzewany o zabójstwo dziennikarza. Wystawiono list gończy.

​Chorzowska prokuratura poinformowała w poniedziałek o wydaniu listu gończego za 34-letnim Kamilem Żyłą podejrzanym o zabójstwo dziennikarza, którego dokonano w Marcu tego roku.

List gończy rozesłano kilka godzin po decyzji chorzowskiego sądu, który uwzględnił wniosek prokuratury o aresztowanie podejrzanego na trzy miesiące. Jest to oczywiście warunek konieczny, jeżeli chce się rozpocząć poszukiwania danej osoby.

– „Chorzowscy policjanci poszukują, podejrzanego o dokonanie zabójstwa człowieka. Sąd Rejonowy w Chorzowie wydał za poszukiwanym list gończy. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, o kontakt z Policją, osobisty albo telefoniczny, pod numerem 47 85 452 55 lub 112” – napisał PAP.

-„Kamil Żyła był ostatnio zameldowany w Jastrzębiu-Zdroju, w sierpniu skończy 35 lat. Poszukiwany ma 175-180 cm wzrostu, waży ok. 75 kg, ma szczupłą sylwetkę i brązowe oczy. Ma ciemne włosy, które – jak podają śledczy – mógł zafarbować na jasny blond. Znakiem szczególnym jest wytatuowane logo klubu FC Barcelona” – napisano.

Pilne! Rząd powiedział dość. Zmusi właścicieli mieszkań i lokali do ich wynajęcia.

Źródło: Polsatnews.pl

Pakiety zabiegów na twarz
Pakiety zabiegów na twarz
99,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Bogaty pakiet zabiegów na twarz, szyję i dekolt od 99,99 zł w Centrum Kosmetyczne Jobre

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz