Home Kategorie Ludzie Fatalny stan zdrowia Putina. „Cesarz wariuje, może użyć śmiercionośnej broni”.

Fatalny stan zdrowia Putina. „Cesarz wariuje, może użyć śmiercionośnej broni”.

Fatalny stan zdrowia Putina. „Cesarz wariuje, może użyć śmiercionośnej broni”.

Stan zdrowia psychicznego Władimira Putina jest coraz gorszy – twierdzi jeden z oligarchów z bliskiego otoczenia rosyjskiego przywódcy. W rozmowie z „Daily Mail” przestrzegł, że „szaleństwo cesarza jest prawdziwe”.

Jeden z oligarchów, który znajdował się w bliskim otoczeniu Putina miał wyjawić swoim współpracownikom, że „zdrowie psychiczne przywódcy Kremla jest rzeczywiście złe”, dodając, że „historie opowiadające o tym, że wariuje, to nie żart”. Już wcześniej pojawiały się pogłoski o pogarszającym się stanie zdrowia Putina. Jednym z przykładów jest nagranie z jego udziałem, gdy w czasie rozmowy z Siergiejem Szojgu, cały czas trzymał się stołu.

Jak podaje „Daily Mail”, fatalny stan zdrowia Władimira Putina i brak sukcesów Rosji w wojnie w Ukrainie może zmusić go do podjęcia coraz agresywniejszych działań. Rosyjscy miliarderzy, na których padł blady strach po nałożeniu licznych sankcji, mają obawiać się kolejnych decyzji prezydenta i idących za nimi konsekwencji.

– „Ludzie biznesu związani z Putinem siedzą cicho jak myszy, ponieważ szaleństwo cesarza jest prawdziwe, a groźba ataku nuklearnego jest też bardzo realna” – piszą angielscy dziennikarze.

Wcześniej rosyjski dziennikarz śledczy, Christo Grozev w rozmowie z telewizją Ukraine-24 powiedział, że Putin stracił zaufanie najbliższych oligarchów, którzy sądzą, że choruje na raka.

– „Ludzie w Rosji już nie wierzą Putinowi, że będzie ich gwarantem w przyszłości” – zaznaczył.

Pilne! Niemiecki gigant się ugiął. Spełnił żądania moskwy.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz