Home Kategorie News Rosja oskarża Ukrainę. „Atakują nasze terytorium, zginęła jedna osoba”.
6.56K

Rosja oskarża Ukrainę. „Atakują nasze terytorium, zginęła jedna osoba”.

Rosja oskarża Ukrainę. „Atakują nasze terytorium, zginęła jedna osoba”.

Rosja oskarża Ukrainę o ostrzał Biełgorodu. Gubernator obwodu twierdzi też, że w wyniku ataku zginęła jedna osoba, a sześć zostało rannych.

Rosja oskarżyła Ukrainę o ataki w obwodzie biełgorodzkim. Wiaczesław Gładkow, gubernator, twierdzi, że w wyniku ostrzału śmierć poniosła jedna osoba, a sześć zostało rannych. Ukraińskie władze nie odniosły się do tych oskarżeń.

Według ukraińskiego sztabu w związku z dużymi stratami w obwodzie charkowskim część rosyjskich pododdziałów wycofano na terytorium Rosji w okolice Biełgorodu.

Siły ukraińskie powstrzymywały minionej doby działania ofensywne Rosjan na południu Ukrainy, niszcząc m.in. dwa rosyjskie czołgi i skład amunicji w obwodzie chersońskim – podała w czwartek agencja Ukrinform, cytując ukraińskie dowództwo operacyjne Południe.

– „Nasze jednostki nie pozwalają najeźdźcom atakować ani kroczyć naprzód. Dzięki skutecznemu wykorzystaniu artylerii i rakiet wyeliminowano 23 rosyjskich faszystów, zniszczono dwa czołgi, dwa bojowe wozy piechoty i skład amunicji w obwodzie chersońskim” – napisano.

W komunikacie dodano, że wojska rosyjskie ponownie przeprowadziły atak rakietowy na obwód odeski, ale wystrzelony przez nie pocisk został unieszkodliwiony przez ukraińską obronę przeciwlotniczą.

Rosjanie strzelali cywilom w plecy. Wstrząsające nagranie z okolic Kijowa.

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
Oferta zakończona!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz