Home Kategorie Ludzie Zenek Martyniuk w szponach nałogu. Towarzyszy mu od 18. roku życia.

Zenek Martyniuk w szponach nałogu. Towarzyszy mu od 18. roku życia.

Zenek Martyniuk w szponach nałogu. Towarzyszy mu od 18. roku życia.

Zenek Martyniuk jest lubiany przez wszystkich i rzadko kiedy wzbudza kontrowersje. Ostatnio jednak jeden z dzienników przyłapał króla disco-polo na wstydliwym nałogu, który towarzyszy artyście od wielu lat.

Zenek Martyniuk rzadko wzbudza kontrowersje. Częściej kolorowa prasa pisze o wybrykach jego syna Daniela. Nie wszyscy jednak wiedzą, że król disco-polo od kilkudziesięciu lat walczy z nałogiem. Zenek Martyniuk nałogowo pali papierosy. W rozmowie z Super Expressem powiedział, że wypala paczkę dziennie. W nałóg wpadł, gdy miał 18 lat. Papierosy pali już więc od ponad 30.

W jednym z wywiadów założyciel grupy Akcent opowiadał, że w jego rodzinnym domu nie piło się alkoholu, natomiast obecne były papierosy. Sam Zenek nie pije od ponad dekady.

– „Alkohol to zgubna rzecz. W moim rodzinnym domu w ogóle się nie piło. Na szczęście nie ciągnie mnie do tego nałogu. Nie przepadam za mocniejszymi trunkami. Traktuję swoją pracę poważnie i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł mnie zobaczyć w nieodpowiednim stanie. Nigdy nie zawaliłem żadnego koncertu przez niedyspozycję związaną z nadmiernym balowaniem. Zresztą podczas tras koncertowych zmieniamy się z Ryśkiem (Warotem z zespołu Akcent – red.) za kierownicą, więc zawsze muszę być gotowy, aby poprowadzić samochód” – mówił Martyniuk w rozmowie z „Super Expressem”.

Fatalny stan zdrowia Putina. „Cesarz wariuje, może użyć śmiercionośnej broni”.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz