Home Kategorie Poruszające Odkryli zwłoki 11-latka i 7-latki. Makabra w centrum miasta.

Odkryli zwłoki 11-latka i 7-latki. Makabra w centrum miasta.

Odkryli zwłoki 11-latka i 7-latki. Makabra w centrum miasta.

Wstrząsające odkrycie policji w niemieckim Hanau. Po wezwaniu funkcjonariusze odnaleźli zwłoki dwójki dzieci: 11-letniego chłopca i 7-letniej dziewczynki.

Zabójstwo dwójki dzieci w miejscowości Hanau wyszło na jaw 11 maja. O poranku policjanci otrzymali wezwanie od jednego z przechodniów, który przed budynkiem mieszkalnym znalazł ciężko rannego 11-latka.

Policjanci i ratownicy dotarli do dziecka, gdy było już w stanie krytycznym. Chłopiec zmarł na stole operacyjnym w szpitalu wskutek ciężkich obrażeń.

Nie było to jednak jedyne makabryczne zdarzenie. Policjanci podjęli trop, trafiając do mieszkania na 9. piętrze, w którym mieszkał chłopiec. Kiedy weszli do środka, na balkonie znaleźli ciało 7-letniej dziewczynki.

Jak podaje tygodnik „Der Spiegel”, śledczy zakładają zabójstwo, a za podejrzanego uchodzi ojciec dzieci. Rzeczniczka prokuratury przekazała, że istnieją mocne przesłanki wskazujące na rodzinne tło przestępstwa.

– „Prowadzone są również intensywne przesłuchania sąsiadów i zabezpieczane są ślady” – powiedziała rzeczniczka prokuratury.

15-miesięczny chłopiec wypadł z okna na trzecim piętrze. Matka spała w pokoju.

Źródło: Bild

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz