Home Kategorie Poruszające Policja zatrzymała rowerzystkę, która potrąciła i zaatakowała niedowidzącą nastolatkę.

Policja zatrzymała rowerzystkę, która potrąciła i zaatakowała niedowidzącą nastolatkę.

Policja zatrzymała rowerzystkę, która potrąciła i zaatakowała niedowidzącą nastolatkę.

W czwartek, 12 maja w Poznaniu doszło do potrącenia niedowidzącej nastolatki. Rowerzystka wjechała w nastolatkę a potem ją zwyzywała i pobiła. Kobietę właśnie zatrzymano.

Poszkodowana to Maja Sobczak, niedowidząca 16-latka, która w momencie zdarzenia szła do szkoły. Mimo problemów ze wzrokiem, dziewczyna świetnie sobie radzi i jest samodzielna.

Matka Mai zgłosiła zdarzenie na policji. Funkcjonariusze mieli przesłuchać świadków i ustalić tożsamość kobiety, która na skrzyżowaniu ul. Świętego Jerzego i Wierzbięcice, około godziny 8:30 wjechała w dziewczynę, a następnie ją pobiła.

Policja zidentyfikowała sprawczynię zdarzenia. Do zatrzymania doszło w piątek, 13 maja, po godzinie 13. Jak informuje Iwona Liszczyńska z poznańskiej policji, 45-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut naruszenia czynności narządu ciała poniżej siedmiu dni. Opisano też, że atak miał charakter chuligański.

– „Policjanci mają pewność, że to jest właśnie ta kobieta, która najpierw potrąciła, a później zaatakowała 16-latkę” – stwierdziła rzeczniczka policji. Miejmy nadzieje, że rowerzystka zostanie surowo ukarana.

PILNE! Putin jest poważnie chory. W Rosji trwa zamach stanu.

Źródło: polskatimes.pl

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz