Home Kategorie Poruszające Dziewczynka szła do szkoły gdy zatrzymał się obok niej 20 letni zboczeniec i zrobił coś obrzydliwego.

Dziewczynka szła do szkoły gdy zatrzymał się obok niej 20 letni zboczeniec i zrobił coś obrzydliwego.

Dziewczynka szła do szkoły gdy zatrzymał się obok niej 20 letni zboczeniec i zrobił coś obrzydliwego.

Szokująca historia z Szamotuł (woj. wielkopolskie). Miejscowa policja zatrzymała mężczyznę, który rozebrał się przed 11-latką i zaczął się masturbować. To chore.

Funkcjonariusze szybko ustali dane personalne zboczeńca. Mężczyźnie za ten czyn grozi naprawdę surowa kara i szczerze mówiąc trudno się dziwić. To było dziecko.

Z ustaleń policjantów wynikało, iż do całej sytuacji doszło dzień przed otrzymaniem zgłoszenia w jednej z miejscowości znajdującej się na terenie gminy Szamotuł.

– „Nieznany mężczyzna, który jechał samochodem, zatrzymał się koło 11-letniej córki zgłaszającej. Nastolatka szła na autobus szkolny. Nieznajomy zapytał ją o drogę, a w trakcie rozmowy obnażył się i prezentował nieletniej inną czynność seksualną. Wystraszona dziewczynka odeszła od samochodu, a także poinformowała o tym fakcie rodziców, którzy ustalili świadka, który widział podjeżdżający do ich córki samochód” – przekazała Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

– „Podejrzany to 20-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Mężczyzna został zatrzymany w dniu 7 maja. Usłyszał zarzuty prezentowania małoletniej wykonania czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia. 20-latek przyznał się do zarzucanego czynu” – za te czyny mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Pilne! Prezydent nie żyje.

Źródło: Fakt.pl

 

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz