Home Kategorie News Rakiety spadły na Odessę. Ucierpiało m.in. dziecko.

Rakiety spadły na Odessę. Ucierpiało m.in. dziecko.

Rakiety spadły na Odessę. Ucierpiało m.in. dziecko.

Rosjanie w poniedziałek rano przeprowadzili atak rakietowy na obwód odeski. – Ucierpiało dwoje dorosłych, a małe dziecko zostało ciężko ranne – powiedziała Natalia Humeniuk, rzeczniczka ukraińskiego dowództwa operacyjnego Południe.

O wybuchu w Odessie poinformowały w poniedziałek rano ukraińskie media. Wcześniej dziennikarz Andrij Caplijenko przekazał, że do eksplozji doszło w mieście.

Portal Ukraina-24 twierdzi, że rosyjskie rakiety zostały wystrzelone z Morza Czarnego. Z kolei o ataku rakietowym na obwód odeski, który przeprowadzono z bombowca strategicznego, poinformował portal Suspilne, powołując się na rzeczniczkę ukraińskiego dowództwa operacyjnego Południe. Ranne są trzy osoby, w tym – ciężko – małe dziecko. Rakiety trafiły w obiekty infrastruktury turystycznej, wybuchł pożar.

– „Rosja kontynuuje ataki na uszkodzony i niedziałający most przez liman Dniestru, ale w efekcie uderza w mieszkańców cywilnych. Ucierpiało dwoje dorosłych, a małe dziecko zostało ciężko ranne” – powiedziała Natalia Humeniuk, rzeczniczka dowództwa Południe.

Media informowały, że dym widać w okolicach Białogrodu nad Dniestrem.

Zaskakujące odkrycie Ukraińców. Dlaczego Rosjanie kradną pralki.

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz