Home Wideo Strzelanina w kościele. Wiele osób poszkodowanych.

Strzelanina w kościele. Wiele osób poszkodowanych.

Strzelanina w kościele. Wiele osób poszkodowanych.

W kościele w Laguna Wood w Kalifornii doszło do strzelaniny. Szeryf hrabstwa Orange przekazał, że wiele osób jest poszkodowanych.

Do strzelaniny doszło ok. 13:30 lokalnego czasu w Laguna Woods w Kalifornii. Wiele osób zostało poszkodowanych. Jest jedna ofiara śmiertelna.

Policja aresztowała mężczyznę w wieku około 60 lat. Według szeryfa hrabstwa Orange do zatrzymania doszło w kościele prezbiteriańskim. Na miejscu znaleziono również broń, która mogła zostać użyta do ataku.

CBS informuje, że co najmniej pięć osób zostało postrzelonych. Wiadomo też o jednej ofierze śmiertelnej, a cztery są w ciężkim stanie.

Jak dotąd nie wiadomo, co mogło być motywem sprawcy. Policja przekazała, że napastnik został powstrzymany przez grupę wiernych, którzy związali mu  nogi kablem.

– „Grupa wiernych wykazała się wyjątkowym heroizmem i odwagą interweniując, żeby zatrzymać podejrzanego. Niewątpliwie zapobiegli oni kolejnym ofiarom śmiertelnym i rannym” – powiedział na konferencji prasowej Jeff Hallock, zastępca szeryfa hrabstwa Orange.

Autobus zjechał z drogi i stoczył się z wysokości 100 metrów. Kilkanaście osób nie żyje.

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz