Home Wideo Rosjanin dostał pieniądze za odniesione rany. Jego radość nie trwała jednak długo.

Rosjanin dostał pieniądze za odniesione rany. Jego radość nie trwała jednak długo.

Rosjanin dostał pieniądze za odniesione rany. Jego radość nie trwała jednak długo.

Rosjanie dostają pieniądze za obrażenia odniesione na froncie. W rozmowie z matką anonimowy żołnierz ostrzega jej partnera przed wydawaniem od razu całej kwoty. Może się bowiem okazać, że urzędnicy zmienią zdanie.

Wypłacone odszkodowanie może zawsze zostać cofnięte. Rosyjski żołnierz w rozmowie z matką prosi ją o przekazanie tej informacji jej kochankowi, który odniósł obrażenia na froncie i dostał zadośćuczynienie. Chciał wydać pieniądze praktycznie od razu, co ponoć nie jest dobrym pomysłem.

– „25 marca jeden chłopak został ranny w ramię, no, lekko, niewielka rana. Został przewieziony do szpitala. W ciągu kilku dni zapłacili mu 3 miliony. A w kwietniu 29 kwietnia wrócił tutaj, już wyleczony. I te 3 miliony zostały mu odebrane, argumentowali, że rana była lekka” – powiedział żołnierz swojej matce.

Rosjanin kilkukrotnie powtórzył, aby matka przekazała tę wiadomość swojemu partnerowi. Nie musi, a raczej nie powinien od razu wdawać pieniędzy, które otrzymał od rządu.

– „Bo po wojnie zrozumieją, podniosą stopień zranienia. A kto ma pierwszy lub drugi stopień obrażeń, to zabiorą co najmniej połowę kwoty” – mówił żołnierz.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy szydzi, że w rosyjskiej armii została już tylko jedna zachęta: zapłata za śmierć. Ale czy będą ich potrzebować „w innym świecie”? Prawie 28 tys. martwych okupantów nigdy nie będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie – napisała SBU.

Totalna klęska Rosjan. „Zrezygnowali z prowadzenia ofensywy”.

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz