Home Kategorie News PILNE! Atak rakietowy Rosji przy granicy z Polską.
4.23K

PILNE! Atak rakietowy Rosji przy granicy z Polską.

PILNE! Atak rakietowy Rosji przy granicy z Polską.

Rosyjskie wojska w nocy z poniedziałku na wtorek po raz kolejny ostrzelały obiekt infrastruktury wojskowej w rejonie jaworowskim obwodu lwowskiego na zachodzie Ukrainy, 30 km od granicy z Polską.

Szef władz obwodowych Maksym Kozycki potwierdził też doniesienia o przechwyceniu kilku pocisków wroga przez systemy obrony przeciwrakietowej. Nie podano informacji o ofiarach ataku. Kozycki wspomniał jednak, że szczegóły przekaże w kolejnej relacji.

– „Obiekt infrastruktury wojskowej na terenie obwodu jaworowskiego, prawie na granicy z Polską, został ponownie ostrzelany. Więcej informacji o poranku. Nie ignorujcie sygnałów alarmowych” – przekazał na Telegramie w nocy Maksym Kozycki.

Wcześniej w nocy pojawiły się informacje o serii głośnych eksplozji słyszanych we Lwowie. Według niektórych relacji w krótkim czasie dało się słyszeć od 8 do 10 wybuchów. Dziennikarze Associated Press zauważyli w mieście jasną poświatę towarzyszącą eksplozjom, która rozświetliła nocne niebo po zachodniej stronie miasta. Później czuć było zapach spalenizny.

Władimir Putin ogłosił nowe ćwiczenia wojskowe. Nie odbędą się w Rosji.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
55,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz