Home Kategorie News Putin przeszedł potajemnie operację. „Stworzono plan zastąpienia go sobowtórem”.
4.98K

Putin przeszedł potajemnie operację. „Stworzono plan zastąpienia go sobowtórem”.

Putin przeszedł potajemnie operację. „Stworzono plan zastąpienia go sobowtórem”.

Władimir Putin przeszedł w nocy z poniedziałku na wtorek operację – informuje dziennik La Stampa. Powodem zabiegu ma być rak, na którego choruje prezydent Rosji.

Choroba Putina jest tematem, który coraz częściej pojawia się w mediach. Ostatnio pisano m.in. o tym, że rosyjski przywódca może cierpieć na raka krwi. Wśród komentatorów pojawiają się głosy, że zły stan zdrowia lub nawet śmiertelna choroba stoją za decyzją o rozpoczęciu inwazji na Ukrainę.

Są to jednak spekulacje, które nie zostały potwierdzone przez oficjalne źródła. Pojawiły się jednak nowe doniesienia. Włoski dziennik La Stampa donosi, że Putin przeszedł operację, która została przeprowadzona w nocy, aby zapewnić jak największą dyskrecję.

Ponadto dziennikarz, który podał tę informację, napisał, że w celu ukrycia nieobecności Putina i stworzenia wrażenia, że nadal kontroluje on sytuację w kraju, rosyjskie służby specjalne stworzyły plan jego zastąpienia przez sobowtóra przez co najmniej 10 dni. Ma on pokazywać się publicznie. Jak twierdzą cytowane źródła, rezultat operacji Putina będzie znany za 5 dni.

Negocjacje z Rosją zerwane. Jest oświadczenie Ukrainy.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz