Home Kategorie Poruszające Ma dopiero 20 lat. Gwałcił Ukrainki. „Groził zastrzeleniem”.

Ma dopiero 20 lat. Gwałcił Ukrainki. „Groził zastrzeleniem”.

Ma dopiero 20 lat. Gwałcił Ukrainki. „Groził zastrzeleniem”.

Rosyjski żołnierz jest podejrzany o gwałty na kobietach w obwodzie kijowskim. Prokuratura Generalna Ukrainy poinformowała, że śledczy ustalili już jego tożsamość. 20-latek został powiadomiony o ciążących na nim podejrzeniach.

– „Zidentyfikowano jeszcze jednego podejrzanego o przemoc wobec kobiet w obwodzie kijowskim. To już drugi rosyjski gwałciciel, którego wykryto. Jest nim 20-letni Bułat Fassachow, radiotelefonista dywizjonu artylerii haubic w 30. samodzielnej brygadzie strzelców zmotoryzowanych 2. armii gwardyjskiej Centralnego Okręgu Wojskowego Sił Zbrojnych Rosji” – poinformowała prokurator generalna Iryna Wenediktowa.

Dodała, że kijowska prokuratura obwodowa wraz ze Służbą Bezpieczeństwa Ukrainy zidentyfikowały wojskowego i poinformowały go, że jest podejrzany o złamanie prawa wojennego.

Według ustaleń prokuratury Fassachow w marcu w jednej ze wsi w rejonie browarskim wdarł się z drugim żołnierzem do prywatnego domu. Nakazał wspólnikowi zamknięcie w piwnicy wszystkich mieszkańców prócz jednej kobiety. Zgwałcił ją, grożąc zastrzeleniem jej i jej rodziny. Po kilku dniach ten sam wojskowy wszedł do innego domu wraz z trzema wspólnikami. Mieszkańców prócz jednej kobiety wyrzucili z domu, a kobietę zbiorowo zgwałcili.

Wenediktowa opublikowała fotografię i nazwisko Fassachowa w komunikacie na Facebooku.

– „Trwa ustalanie dalszych osób zamieszanych w te bestialstwa” – poinformowała prokurator.

Putin przeszedł potajemnie operację. „Stworzono plan zastąpienia go sobowtórem”.

Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Servis

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz