Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Rosyjski przywódca niedługo umrze?

Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Rosyjski przywódca niedługo umrze?

Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Rosyjski przywódca niedługo umrze?

Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich ostatnich wizji odniósł się do przyszłości prezydenta Rosji Władimira Putina. Co czeka polityka w niedługim czasie? Chodzi o problemami zdrowotnymi.

Jasnowidz Jackowski na każdej swojej transmisji porusza temat wojny na Ukrainie. Widzowie są zainteresowani tym, jak mogą potoczyć się wydarzenia u naszych wschodnich sąsiadów i co oznacza to dla Polski. Jackowski przeczuwa, że w lipcu i sierpniu czeka nas przełom – konflikt może się nieco uspokoić, a ma być to spowodowane chęcią Rosji do „dogadania się” z innymi krajami. Wtedy ma okazać się, czy dojdzie do międzynarodowego porozumienia.

Jeden z widzów zadał jasnowidzowi pytanie: „Kiedy będzie koniec Putina i w jaki sposób?”. Krzysztof Jackowski na chwilę zamilkł i skupił się na swoich przeczuciach.

– „Gdy Putin odejdzie… Ja mam wrażenie, że koniec Putina będzie w taki sposób, że Putin… Nie to, że on umrze, straci życie i powstanie nowy przywódca tam, w Rosji. Mam wrażenie, że on odejdzie od pełnienia funkcji i przez pewien moment trzy osoby w Rosji będą pełniły za niego funkcję, czyli taka trójwładza będzie. Z demokracją rosyjską wszystko jest możliwe, ale to jakoś dziwnie mi się kojarzy” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz czuje, że Władimir Putin nie umrze zbyt szybko. Jego odejście od władzy może być spowodowane względami zdrowotnymi.

– „Putin jeszcze troszeczkę będzie żył… Będzie czas w życiu Putina, w którym nie będzie pełnił swoich funkcji prawdopodobnie ze względów zdrowotnych. Ale nie będzie wybrany nowy przywódca. Będą trzy osoby, które będą za niego decydowały” – skwitował jasnowidz.

Jak piszą internauci, w słowach Jackowskiego może być nieco prawdy. Po dwóch dniach od transmisji w mediach pojawiły się doniesienia, że Putin przeszedł operację. Przywódca Rosji ma być poważnie chory.

Jasnowidz Jackowski już wie. To czeka nas latem.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
32,00 zł
45,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz