Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Rosyjski przywódca niedługo umrze?

Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Rosyjski przywódca niedługo umrze?

Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Rosyjski przywódca niedługo umrze?

Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich ostatnich wizji odniósł się do przyszłości prezydenta Rosji Władimira Putina. Co czeka polityka w niedługim czasie? Chodzi o problemami zdrowotnymi.

Jasnowidz Jackowski na każdej swojej transmisji porusza temat wojny na Ukrainie. Widzowie są zainteresowani tym, jak mogą potoczyć się wydarzenia u naszych wschodnich sąsiadów i co oznacza to dla Polski. Jackowski przeczuwa, że w lipcu i sierpniu czeka nas przełom – konflikt może się nieco uspokoić, a ma być to spowodowane chęcią Rosji do „dogadania się” z innymi krajami. Wtedy ma okazać się, czy dojdzie do międzynarodowego porozumienia.

Jeden z widzów zadał jasnowidzowi pytanie: „Kiedy będzie koniec Putina i w jaki sposób?”. Krzysztof Jackowski na chwilę zamilkł i skupił się na swoich przeczuciach.

– „Gdy Putin odejdzie… Ja mam wrażenie, że koniec Putina będzie w taki sposób, że Putin… Nie to, że on umrze, straci życie i powstanie nowy przywódca tam, w Rosji. Mam wrażenie, że on odejdzie od pełnienia funkcji i przez pewien moment trzy osoby w Rosji będą pełniły za niego funkcję, czyli taka trójwładza będzie. Z demokracją rosyjską wszystko jest możliwe, ale to jakoś dziwnie mi się kojarzy” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz czuje, że Władimir Putin nie umrze zbyt szybko. Jego odejście od władzy może być spowodowane względami zdrowotnymi.

– „Putin jeszcze troszeczkę będzie żył… Będzie czas w życiu Putina, w którym nie będzie pełnił swoich funkcji prawdopodobnie ze względów zdrowotnych. Ale nie będzie wybrany nowy przywódca. Będą trzy osoby, które będą za niego decydowały” – skwitował jasnowidz.

Jak piszą internauci, w słowach Jackowskiego może być nieco prawdy. Po dwóch dniach od transmisji w mediach pojawiły się doniesienia, że Putin przeszedł operację. Przywódca Rosji ma być poważnie chory.

Jasnowidz Jackowski już wie. To czeka nas latem.

Apple Music: do 3 miesięcy za darmo
Apple Music: do 3 miesięcy za darmo
0,00 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Bezpłatna trzymiesięczna subskrypcja Apple Music — rodzinna lub indywidualna

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz