Home Kategorie Ludzie Streamerka prawie spaliła dom. Błagała o pomoc i gasiła olej wodą [WIDEO]

Streamerka prawie spaliła dom. Błagała o pomoc i gasiła olej wodą [WIDEO]

Streamerka Kjanecaron błyskawicznie stała się „gwiazdą” przez to, co zrobiła podczas ostatniej transmisji na Twitchu. Zwykłe gotowanie na oczach tysięcy widzów zmieniło się jednak w katastrofę i wołanie o pomoc.

Streamerka Kjanecaron prowadziła transmisję na żywo z gotowania. W pewnym momencie patelnia, na której znajdowało się prawdopodobnie mięso, zaczęła dymić i stanęła w płomieniach.

Kobieta zdjęła spalone jedzenie z patelni i ze śmiechem starała się ręką rozgonić dym, który zdążył już wypełnić całą kuchnię. W pewnym momencie patelnia zajęła się ogniem.

Było widać, że kobieta jest mocno przestraszona i chwyciła za patelnię, po czym wrzuciła ją do zlewu z wodą. Olej wraz z płomieniami buchnął, a jeszcze bardziej przerażona streamerka wyjęła naczynie i przeniosła je na kuchenkę, przy okazji „rozbryzgując” ogień na blat i deskę.

– „Nie wiem, co robić! Pomocy, nie wiem, co robić” – krzyczała.

Patelnia nadal się paliła, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Płomienie pojawiły się również na kuchence. Wkrótce ogień zgasł i patelnia znów trafiła do zlewu, ale tym razem streamerka odkręciła wodę i odskoczyła, bojąc się kolejnego wybuchu.

Dziewczyna wezwała na pomoc straż pożarną. Na szczęście dom nie spłonął, a dziewczyna wyszła z tego cało – skończyło się jedynie na małym poparzeniu dłoni.

– „No tak, jeśli już mam sobie spie*rzyć życie, to przynajmniej pozwolicie mi to jakoś wykorzystać”– skwitowała Kjanecaron, ostrzegając widzów przed błędem, jaki właśnie popełniła.

Szokujące sceny w rosyjskiej telewizji. Wojskowy przedstawił prawdę o wojnie [WIDEO]

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz